legria family video cameras

Kompaktowe rodzinne kamery wideo LEGRIA

Nagrywaj i udostępniaj doskonałej jakości, niezwykle stabilne filmy w rozdzielczości Full HD dzięki ofercie kompaktowych kamer LEGRIA HF R.

Inteligentny optyczny stabilizator obrazu

Funkcja inteligentnej stabilizacji obrazu zapewnia wyraźny, szczegółowy obraz wideo, dzięki czemu możesz skupić się na filmowaniu. Automatycznie rozpoznaje rodzaj filmowanej sceny i trafnie wybiera jedno z 4 ustawień stabilizatora obrazu. Pozwala to przeciwdziałać poruszeniom i rozmazaniom obrazu.

Znakomita jakość nagrań

Ciesz się doskonałą jakością filmów Full HD dzięki nagrywaniu z szybkością 50 klatek na sekundę, które zapewnia, że nawet szybko poruszające się obiekty są wyraźne.

highest quality recording
baby mode video cameras

Nagrywanie pierwszych kroków dziecka

Nagraj pierwsze kroki, pierwsze słowa i wiele innych ważnych chwil swojego dziecka dzięki zaawansowanej funkcji Baby Mode. Możesz tworzyć zabawne albumy dla nawet trzech dzieci, a obrazy zostaną zapisane automatycznie w wybranym albumie.

Obejrzyj film

Pomoc w zbliżaniu i kadrowaniu

Podczas używania dużego powiększenia łatwo można zgubić obiekt. Funkcja pomocy w kadrowaniu przy powiększeniu pomaga zachować go w polu widzenia i ułatwia śledzenie akcji. Wystarczy jedno naciśnięcie przycisku, aby znaleźć utracone obiekty i przywrócić pierwotne ustawienie zoomu.

zoom framing assist

Nagrywanie wyjątkowego dźwięku

Teraz dźwięk w Twoich filmach może dorównać jakością obrazowi i nie jest to wcale trudne — umożliwia to funkcja wyboru scen audio współpracująca z czułym mikrofonem o zmiennej charakterystyce. Wystarczy wybrać jeden z 5 trybów sceny, np. muzyka lub mowa, a kamera sama zoptymalizuje ustawienia dźwięku.

audio scene select