Następny poziom optymalizacji cyklu pracy dzięki oprogramowaniu PRISMAdirect

Automatyzacja cyklu pracy jest powszechnie uznawana przez dostawców usług druku jako ważny element optymalizacji produkcji. Wspierając to podejście, firma Canon wprowadziła do sprzedaży PRISMAdirect, wysoce skalowalne narzędzie do zarządzania, które usprawnia cały cykl pracy – od uzyskania zamówienia, poprzez produkcję, aż po wysyłkę.

PRISMAdirect to rozwiązanie oferujące bezpieczne i kompleksowe zarządzanie przepływem dokumentów Adobe PDF. Wykorzystuje ustandaryzowane interfejsy JDF/JMF w celu integracji różnych systemów danych wejściowych i wyjściowych. Oprogramowanie pomaga wyeliminować powtarzalne procesy, przyspiesza cykl pracy i zwiększa wydajność.

Rozwiązanie składa się z dwóch głównych elementów: modułu przetwarzania zamówień (Order Processing Console) i opcjonalnego modułu sklepu internetowego (Webshop), umożliwiając dostawcom usług druku akceptowanie oraz przetwarzanie zadań druku i innych zadań (pochodzących z różnych źródeł), a także tworzenie witryn sklepowych w pełni dostosowanych do indywidualnych preferencji.

Oprogramowanie PRISMAdirect ułatwia zarządzanie zamówieniami i zadaniami, a intuicyjny interfejs oferuje czytelny i spójny przegląd danych. Zapewnia także wgląd w całą korespondencję elektroniczną z klientami, którą można zautomatyzować w celu szybkiego reagowania na wiadomości i spersonalizowania ich. Ponadto dzięki funkcjom rozliczeniowym i sprawozdawczym operator ma wgląd w informacje na temat wyników firmy.

Oprogramowanie PRISMAdirect może łączyć się z istniejącymi cyklami pracy w celu ich zintegrowania i usprawnienia. Pozwala również zachowywać ciągłość pracy z istniejącą flotą urządzeń dzięki obsłudze wielu systemów druku, takich jak PRISMAsync, EFI Fiery, a także rozwiązań innych producentów. Możliwa jest także integracja systemu z urządzeniami do druku wielkoformatowego.

Mark Lawn, dyrektor ds. profesjonalnego druku na Europę, Canon Europa, mówi:

Zadania druku stają się mniejsze, liczniejsze i zróżnicowane oraz mogą pochodzić z różnych kanałów. Dostawcy usług druku potrzebują rozwiązań, które pozwolą zdobywać i przetwarzać takie zlecenia, a także zarządzać produkcją i wysyłką. PRISMAdirect to elastyczne narzędzie, które można dostosowywać do precyzyjnych wymagań każdej firmy oraz skalować wraz z jej rozwojem.

Oprogramowanie PRISMAdirect można teraz nabyć bezpośrednio od firmy Canon i u autoryzowanych sprzedawców.

Odbierz swój egzemplarz!

Zarejestruj się, aby otrzymać drukowany lub elektroniczny egzemplarz magazynu Think Digital.