Nowe czarno-białe plotery Océ PlotWave® - oszczędność czasu i pieniądzy

New Océ PlotWave

Firma Canon wprowadziła dwa nowe modele czarno-białych ploterów wielkoformatowych — Océ PlotWave® 340 i Océ PlotWave 360. Dzięki nim klienci będą mogli zaoszczędzić czas i pieniądze podczas drukowania, kopiowania i skanowania dokumentów technicznych.

Najnowsze modele wyznaczają nowy standard w dziedzinie interakcji z użytkownikiem i integracji z aplikacjami w chmurze. Powstały one w odpowiedzi na potrzeby użytkowników technicznych, którzy realizują projekty wspólnie z innymi podmiotami przy użyciu portali online lub platformy w chmurze, i którym zależy na większej elastyczności wielofunkcyjnego systemu drukującego.

Podobnie jak tablety, plotery Océ PlotWave 340 i Océ PlotWave 360 są wyposażone w nowy panel dotykowy Océ ClearConnect. Operator może na nim otwierać dokumenty, powiększać i pomniejszać obraz oraz przechodzić do wybranych obszarów w celu sprawdzenia ważnych szczegółów. Ponadto, podczas skanowania i kopiowania operator ma do dyspozycji aktualizowany na bieżąco podgląd typu WYSIWYP („what you see is what you print”), który pozwala uniknąć kosztownych błędów.

Nowe plotery Océ PlotWave umożliwiają pobieranie plików z chmury, a także zapisywanie zeskanowanych dokumentów w wybranej lokalizacji Ułatwia to zdalną współpracę nad projektem. Użytkownicy mogą również drukować pliki z pamięci USB i lokalizacji sieciowych.

Plotery Océ PlotWave generują do sześciu wydruków formatu A1 na minutę. Technologia utrwalania Océ Radiant Fusing skraca czas nagrzewania praktycznie do zera. Od momentu kliknięcia przycisku drukowania do uzyskania wydruku nie mija nawet 40 sekund, podczas gdy w przypadku tradycyjnych ploterów czas oczekiwania może wynosić nawet 4 minuty.

Użytkownicy mogą wysyłać dokumenty do druku z komputera przez Océ Publisher Select. Dostęp do nowych ploterów Océ PlotWave można również uzyskać z telefonu komórkowego. W tym przypadku wydruk umożliwia specjalna aplikacja Océ Publisher Mobile.

Urządzenia Océ PlotWave 340 i Océ PlotWave 360 mogą w tym samym czasie obsługiwać drukowanie oraz kopiowanie lub skanowanie. Ponadto, dzięki zastosowaniu opcjonalnych urządzeń do składania wydruków można błyskawicznie nadać obszernym planom i diagramom bardziej poręczny format.

Odbierz swój egzemplarz!

Zarejestruj się, aby otrzymać drukowany lub elektroniczny egzemplarz magazynu Think Digital.