Nowe podłoża do wydruków wysokiej jakości

Prints so beautiful they belong on the wall

Niedawno firma Canon wprowadziła na rynek dwa nowe podłoża: tapetę włókninową przeznaczoną do wystroju wnętrz oraz linię wysokiej jakości papierów fotograficznych do fotografii profesjonalnej.

LFM345 to wysokiej jakości tapeta włókninowa o gramaturze 130 g/m² produkowana z włókien celulozowych i tekstylnych oraz przeznaczona do stosowania z technologią Océ CrystalPoint®. Podłoże to znakomicie nadaje się do tworzenia tapet na wystawy, scenografii i dekoracji wnętrz.

Ponieważ nowy nośnik jest przeznaczony do cyfrowych urządzeń drukujących, stanowi znakomitą propozycję dla firm poligraficznych, które zamierzają oferować dekoratorom wnętrz, projektantom i klientom bezpośrednim usługi druku tapet na żądanie.

Podłoże LFM345 zachowuje wysoką wytrzymałość na mokro i na sucho i przepuszcza wilgoć. Doskonale pokrywa pęknięcia i nie zawiera włókien szklanych ani PCW. Ponadto nie zawiera żadnych substancji, które przy utylizacji mogłyby zaszkodzić środowisku lub mieć negatywny wpływ na zdrowie.

Oferta papierów artystycznych Museo została zaprojektowana dla profesjonalnych fotografów i artystów, którzy przy użyciu cyfrowych drukarek atramentowych tworzą wydruki fotograficzne na sprzedaż lub na wystawy. Nowe nośniki spełniają wymagania odbiorców, którzy potrzebują wysokiej jakości papierów powlekanych, wydobywających wszystkie walory kolorowych i czarno-białych prac.

Papiery z linii Museo są bezkwasowe i w 100% wytwarzane z bawełny. Seria obejmuje papier szmaciany, który znakomicie nadaje się do wydruków przeznaczonych do muzeów, na wystawy i do portfolio, papier szmaciany z półbłyszczącym wykończeniem, który pozwala w pełni wydobyć walory czarno-białych i kolorowych obrazów. Dostępny jest również papier o teksturowanej, matowej powierzchni przypominającej papier akwarelowy.

Odbierz swój egzemplarz!

Zarejestruj się, aby otrzymać drukowany lub elektroniczny egzemplarz magazynu Think Digital.