Nowe technologie wielkoformatowe dla rynków CAD i reklamy

Firma Canon wzbogaciła serię imagePROGRAF o pięć nowych drukarek wielkoformatowych, które zaspokoją potrzeby dostawców usług druku (PSP) oraz drukarni wewnętrznych w sektorze architektury, inżynierii i budownictwa (AEC) oraz innych środowiskach CAD.

Ciągłe drukowanie dużej liczby stron

Możliwości modeli Canon imagePROGRAF iPF830, iPF840 i iPF850 odpowiadają dynamicznej naturze firm pracujących na rzecz lub w ramach branż AEC. Wymagają one precyzyjnych rysunków CAD w dużych nakładach, w krótkim czasie i w najwyższej jakości, a wysokie prędkości i przepustowość tych urządzeń zapewnią użytkownikom końcowym niezbędne wydruki.

Modele iPF840 i iPF850 mogą pracować z dwoma rolami, co umożliwia jednoczesną obsługę różnych typów nośników o szerokościach do 44 cali (1117,6 mm), a także łatwe, automatyczne przełączanie papieru między zadaniami. Dodatkowo model iPF850 jest wyposażony w układarkę o wysokiej pojemności, która umożliwia szybki i łatwy odbiór dokumentów i eliminuje ryzyko uszkodzenia w wyniku zwinięcia.

Produkcja średnionakładowa

Celem modeli imagePROGRAF iPF670 (24 cale/610 mm) i iPF770 (36 cali/914 mm) jest wspieranie małych i średnich drukarni oraz wewnętrznych działów reprograficznych na rynkach CAD i grafiki reklamowej. Zarówno drukarnie, jak i wewnętrzne działy reprograficzne wymagają wysokiej jakości, szybkości i elastyczności pracy urządzeń drukujących, bez dużych nakładów. Model iPF770 jest dostarczany także z drukarką wielofunkcyjną (MFP), opcjonalnym skanerem wielkoformatowym i przystawką wyświetlacza dotykowego o przekątnej 22 cali (558,8 mm).
Szybkie, efektywne i łatwe w obsłudze pięciokolorowe urządzenia posiadają udoskonalone systemy atramentów, które gwarantują doskonałą reprodukcję obrazów. Nowy atrament purpurowy High Chroma pozwala uzyskać szerszą gamę kolorów specjalnie z myślą o drukowaniu bardziej żywych czerwieni i zwiększeniu czytelności rysunków CAD, podczas gdy dwa zbiorniki czarnego atramentu pigmentowego zapewniają bogatszą i wyraźniejszą czerń.
Ponadto urządzenia umożliwiają użytkownikom przeglądanie i drukowanie plików bezpośrednio z urządzeń przenośnych, dzięki czemu są doskonale sprawdzą się na terenie budowy i w innych zastosowaniach z dziedziny architektury. Dodatkowo wbudowane narzędzia księgowe umożliwiają małym firmom zarządzanie kosztami.

Odbierz swój egzemplarz!

Zarejestruj się, aby otrzymać drukowany lub elektroniczny egzemplarz magazynu Think Digital.