Doskonała jakość wydruku dla biur oraz małych i średnich przedsiębiorstw – nowe urządzenie imagePRESS C600i

Zapewniając profesjonalną jakość wydruku i wychodząc naprzeciw rosnącym potrzebom wewnętrznych działów druku, twórcom i małym, prężnie rozwijającym się punktom drukowania, firma Canon zaprezentowała nowe urządzenie imagePRESS C600i.

Wykorzystując zaawansowane technologie platformy imagePRESS, urządzenie C600i zapewnia najwyższy poziom spójności kolorów, dynamiczną jakość obrazu, usprawnioną kalibrację kolorów i precyzyjne pasowanie.

Jako pierwszy mechanizm druku produkcyjnego firmy Canon, który można bezproblemowo i bezpiecznie zintegrować z istniejącymi systemami biurowymi, urządzenie imagePRESS C600i odpowiada na potrzeby klientów w zakresie realizacji mniejszych nakładów druku z większą częstotliwością, charakteryzując się wysoką jakością i uwzględniając większą gamę nośników. Urządzenie otwiera całą gamę nowych możliwości biznesowych, umożliwiając użytkownikom zwiększenie wewnętrznej produkcji materiałów informacyjnych, takich jak profesjonalne prezentacje, broszury, materiały marketingowe czy wewnętrzna komunikacja.

Nowy model obsługuje szeroką gamę nośników – w tym papier o gramaturze do 300 g/m² o maks. rozmiarze SRA3 w trybie automatycznego drukowania dwustronnego — i drukuje z szybkością do 60 stron na minutę.  Dodatkowo urządzenie zostało wyposażone w wiele narzędzi do zarządzania, zaprojektowanych z myślą o maksymalizacji wydajności produkcji i obniżeniu kosztów. Należą do nich m.in.: optymalizacja zasobów i floty drukarskiej, zarządzanie produktem końcowym i rozwiązania dotyczące kontroli, a także optymalny cykl obiegu dokumentów. Dzięki temu mamy dostęp do w pełni zintegrowanych usług zarządzania drukiem.

Urządzenie imagePRESS C600i jest zgodne ze standardami branżowymi (np. PCL i PostScript) i systemami ERP takich dostawców jak SAP. Obsługuje ono również drukowanie w systemach Linux/Unix. Urządzenie wykorzystuje osadzone rozwiązania MEAP i platformy internetowe MEAP, umożliwiając wprowadzenie rozwiązań do przechwytywania danych i zarządzania dokumentami wyjściowymi, takich jak uniFLOW, eCopy i iWDesktop.

Odbierz swój egzemplarz!

Zarejestruj się, aby otrzymać drukowany lub elektroniczny egzemplarz magazynu Think Digital.