Nowe przełomowe osiągnięcia w technologii druku cyfrowego na targach Hunkeler Innovationdays 2015

Podczas targów Hunkeler Innovationdays 2015 (23–26 lutego) firma Canon zaprezentowała swoją skuteczność w dostarczaniu niedoścignionych rozwiązań drukarskich dla klientów, ogłaszając 500. wdrożenie systemu Océ ColorStream na świecie. Oprócz tego znaczącego osiągnięcia firma Canon przedstawiła również nowe technologie, w tym rozwiązania Océ ColorStream 3000Z series i Océ ImageStream 2400.

Nowa wersja urządzenia Océ ColorStream 3000Z była sercem stoiska firmy Canon podczas targów Hunkeler. W połączeniu z systemem cięcia Hunkeler oraz nowym urządzeniem IBIS Smart Binder stanowiła pokaz zaawansowanego, elastycznego i kompleksowego cyklu druku produkcyjnego.  Firma Canon wykorzystała tę instalację do przedstawienia szerokiej gamy przykładowych zastosowań systemu, w tym produkcji spersonalizowanych katalogów sprzedażowych opracowanych przez Baur Verlag i klienta firmy Canon, Digital Print Group, broszur reklamowych od GU Verlag, codziennych edycji raportu VISCOM i kopii przewodnika firmy Canon po usługach cross-media, który ułatwia zrozumienie usług drukarskich cross-media i zapewnia pomoc w sprzedaży tych usług klientom.   

– Ściśle współpracujemy z naszymi klientami i partnerami biznesowymi, aby dostrzec szanse płynące z druku komercyjnego i pomóc maksymalnie wykorzystać możliwości naszych rozwiązań – mówi Peter Wolff, europejski dyrektor grupy ds. druku komercyjnego, Canon Europe. – Stoisko firmy Canon na targach Hunkeler Innovationdays 2015 udowadnia nasze zaangażowanie w tworzenie innowacji, ale również ma zainspirować naszych klientów przykładami kompleksowych rozwiązań biznesowych, które może dostarczyć firma Canon. Obejmują one kompleksowe cykle pracy, w tym oprogramowanie i procedury wykańczania.

Kolejnym przełomowym osiągnięciem firmy Canon ogłoszonym podczas targów Hunkeler Innovationdays było wprowadzenie na rynek Océ VarioPrint i300, nowej, wysoce wydajnej drukarki atramentowej do zastosowań komercyjnych, która ustanawia nowe standardy pod względem nakładu drukowania na arkuszach i wydajności pracy. 

Peter Wolff dodaje: – Dążąc do zapewnienia wszystkich narzędzi, które są niezbędne, by firma drukarska przynosiła zyski i działała zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju, firma Canon opracowała drukarkę Océ VarioPrint i300. Ma ona zniwelować przepaść w szybkości drukowania i liczbie wydruków, która istnieje między drukarkami Canon imagePRESS i Océ ColorStream, a tym samym zapewnić wsparcie firm drukarskich, które chcą szybko rozwijać swoje możliwości produkcyjne w zakresie cyfrowego druku produkcyjnego, i umożliwić obsługę wielu różnych zastosowań w ramach jednego urządzenia.  Ponownie wsłuchaliśmy się w potrzeby klientów i uwzględniliśmy je podczas podejmowania decyzji inwestycyjnych, zapewniając ciekawe rozwiązania drukarskie. 

Przedstawiciele grupy Canon Europe uczestniczyli również w konferencjach Interquest oraz DoXnet (prowadzonych równolegle z targami Hunkeler Innovationdays), na których przedstawili studia sukcesów nowych klientów, by zainspirować zebranych.

– Nasze doświadczenie i sukces osiągnięty wraz z klientami stanowią niezbity dowód na to, że branża druku komercyjnego to nasza specjalność – mówi Peter Wolff. – Chcemy dzielić się naszymi pomysłami w zakresie dobrych praktyk i inspirować firmy poligraficzne, aby mogły przekonać się, że współpraca z nami zapewnia sukces. Dlatego targi Hunkeler Innovationdays są tak ważnym wydarzeniem dla firmy Canon. Jest to forum, na którym chcemy inspirować naszych klientów. W ciągu ostatnich dwóch lat firma Canon dokonała niebywałego postępu w zakresie cyfrowego druku komercyjnego. Czekamy z niecierpliwością na możliwość podzielenia się tym sukcesem z naszymi klientami na targach Hunkeler Innovationdays 2017.

Odbierz swój egzemplarz!

Zarejestruj się, aby otrzymać drukowany lub elektroniczny egzemplarz magazynu Think Digital.