Wyjątkowa popularność i duża wydajność urządzenia imagePRESS z serii C800 objętego certyfikatem Fogra

Ponad 2000 urządzeń imagePRESS z serii C800 wzbogaciło parki maszynowe europejskich klientów Canon, od czas wprowadzenia urządzenia do sprzedaży w lipcu 2014 roku. Dzięki temu firma Canon zdobyła największy udział w rynku kolorowych systemów produkcyjnych na papier cięty w Europie w ostatnim kwartale 2014 roku.

Seria składa się z dwóch modeli – imagePRESS C700 i C800 – i stanowi jeszcze bardziej atrakcyjną propozycję dla dostawców usług druku, ponieważ otrzymała certyfikat FograCert Validation Printing System przyznany przez niemieckie towarzystwo badawcze Fogra, zgodnie z wymogami normy ISO 12647-8:20121.

Opinie uzyskane od klientów wskazują, że sukces serii C800 wynika z wielu czynników, w tym jakości odwzorowania kolorów, uniwersalności i wysokiej wydajności:

Urządzenie imagePRESS C700 firmy Canon zapewnia poziom jakości, z którym nigdy wcześniej się nie spotkałem w urządzeniach wykorzystujących technologię druku cyfrowego opartą na tonerze. Ponadto wydajność tego urządzenia jako lekkiego systemu produkcyjnego jest wyjątkowa, szczególnie w przypadku druku na papierze o wyższej gramaturze.

Braulio Sánchez, partner w SPRINT FINAL Publicidad.

Siedem lat temu byłem jednym z pierwszych właścicieli urządzenia Canon imagePRESS w Wielkiej Brytanii. Od tamtego czasu miałem kilka modeli i uważam, że C700 jest jak dotąd najlepszy. Jakość druku jest doskonała, pasowanie arkuszy jest niesamowite i spójne, a dzięki niewielkiej zajmowanej powierzchni zaoszczędziłem sporo pieniędzy na wynajem.

Rob Exton, właściciel i dyrektor zarządzający Print by Design.

Dotychczas wydrukowaliśmy 300 000 stron i mieliśmy tylko jeden błąd. Po raz pierwszy mam nowe urządzenie, które sprawia tak mało trudności.

Christian Sønderby, dyrektor ABC Print.1 ISO 12647-8:2012 – Process control for the production of half-tone colour separations, proof and production prints – Część 8 – Validation print processes working directly from digital data.

Odbierz swój egzemplarz!

Zarejestruj się, aby otrzymać drukowany lub elektroniczny egzemplarz magazynu Think Digital.