Pełna oferta rozwiązań wielkoformatowych na targach FESPA 2015

fespa2015

Rok 2015 przyniósł firmie Canon kolejne sukcesy na targach FESPA (18–22 maja 2015 r., Kolonia).

W tym roku architektura stoiska przyjęła koncepcję tematyczną, prowadząc odwiedzających przez rozmaite możliwości zastosowań wielkoformatowych, a eksperci firmy Canon omawiali kluczowe trendy w obszarach handlu detalicznego, opakowań i promocji oraz projektowania i produkcji. 

Pokazy na żywo i szczegółowe prezentacje stoisk dla poszczególnych branż pomogły odwiedzającym spojrzeć ponad druk i odkryć możliwości wykorzystania platform cyfrowych i internetowych do przekształcenia dostawców usług druku w strategicznych partnerów w dziedzinie komunikacji.

Na stoisku był również dostępny magazyn Insights, którego celem było pokazanie dostawcom usług druku sposobów na wykorzystanie dynamicznego i zmiennego rynku, takiego jak handel detaliczny. Z kolei sześć prezentacji zastosowań przedstawiało szerokie możliwości oferty rozwiązań wielkoformatowych firmy Canon, w tym serii Océ Arizona, Océ ColorWave i Canon imagePROGRAF. Wiele spośród tych materiałów jest obecnie dostępnych pod adresem http://www.canon.pl/fespa/.

Komentując ten sukces, Pierre-Olivier Esteban, dyrektor ds. marketingu TDS i DGS w Europie, Canon Europe, mówi:

Targi FESPA to wyjątkowa okazja do kontaktu z szerokim gronem zainteresowanych odbiorców. Wydarzenie to zapewnia przyjazne środowisko, w którym klienci mogą poznać nowe możliwości i podjąć świadome decyzje dotyczące inwestycji. Z biznesowego punktu widzenia targi FESPA 2015 były równie udane co impreza z 2014 r.


Podczas targów zaprezentowaliśmy pełną ofertę urządzeń wielkoformatowych firmy Canon.Cieszy nas pozytywna rekacja klientów doceniających szerokie możliwości urządzeń z naszej kompleksowej oferty rozwiązań technicznych, od modeli Océ Arizona 6100 Series i urządzeń Canon imagePROGRAF po nowe urządzenie Océ ColorWave 700.


Na osobnym stoisku podczas targów FESPA 2015 firma Canon zaprezentowała również produkcyjną drukarkę fotograficzną DreamLabo 5000, demonstrując usługę druku profesjonalnej jakości fotoksiążek hdbook™, świadczonej w oparciu o rozwiązania firmy Canon. W trakcie wydarzenia można było również porozmawiać o najnowszych trendach dotyczących rozwijającego się rynku druku fotoksiążek.

Odbierz swój egzemplarz!

Zarejestruj się, aby otrzymać drukowany lub elektroniczny egzemplarz magazynu Think Digital.