Druk na miarę XXI wieku

Printing for the 21st century

Podczas seminarium, zorganizowanym dla klientów przez hiszpański oddział Canon w ramach Essential Business Builder Program (EBBP), zaprezentowano możliwe zastosowania druku, które spełniają obecne potrzeby rynku. Seminarium „Dostawca usług druku w XXI wieku” zostało przygotowane przez firmy Open Print i Optimize Consulting w Barcelonie.

W dyskusji panelowej, która rozpoczęła spotkanie, udział wzięli Germán Sferco, dyrektor firmy Open Print, Victor Castaño, dyrektor handlowy firmy Open Print, Alfredo Rodriguez, dyrektor generalny firmy Optimize Consulting, José M. Sarrias, dyrektor regionalny ds. druku profesjonalnego w hiszpańskim oddziale firmy Canon oraz Alvaro Marquina, dyrektor ds. druku profesjonalnego w hiszpańskim oddziale firmy Canon.

Podczas dyskusji podkreślono, że niezbędna jest zmiana sposobu funkcjonowania firm z branży druku. Technologia druku cyfrowego i wynikająca z niej możliwość szybkiego tworzenia niskonakładowych wydruków o wysokiej jakości wpływa na sposób działania dostawców usług druku. Omówiono również współpracę firm Canon i Open Print, która umożliwiła wdrożenie nowych usług i rozwój firmy pomimo niekorzystnej sytuacji ekonomicznej.

W seminarium uczestniczyło wielu klientów firmy Canon, którzy szukali inspiracji i pomysłów na dalszy rozwój swojej działalności.

Odbierz swój egzemplarz!

Zarejestruj się, aby otrzymać drukowany lub elektroniczny egzemplarz magazynu Think Digital.