Nowe tematyczne pakiety edukacyjne i pakiety zasobów w programie Essential Business Builder Program

Firma Canon usprawniła cieszący się powodzeniem program Essential Business Builder Program (EBBP), wprowadzając serię warsztatów tematycznych i pakiety programów edukacyjnych, które skupiają się na marketingu cyfrowym, zarządzaniu firmą oraz planowaniu zmian. Program EBBP może poszczycić się wieloma osiągnięciami w ostatnich dziesięciu latach. Ułatwia on dostawcom usług druku (PSP) przystosowywanie się do nowych realiów, dywersyfikowanie działań i stymulowanie dalszego rozwoju poprzez dostęp do kompletnego zestawu przewodników cechujących się najlepszą jakością w branży, organizację lokalnych warsztatów edukacyjnych i udzielanie niezależnego doradztwa.

Zakres nowych warsztatów w 2015 r. obejmuje następujące pozycje:

  • Marketing cyfrowy oraz sposoby maksymalizacji szans rynkowych z uwzględnieniem nowych platform komunikacyjnych
  • Zarządzanie działalnością – identyfikowanie istniejących modeli biznesowych i ofert konkurentów
  • Zarządzanie procesami – nakierowane na wzrost produktywności i określenie możliwych barier rozwoju
  • Planowanie zmian – oddzielne warsztaty dla firm drukarskich i wewnętrznych działów druku

Nadrzędnym punktem programu EBBP jest oferowanie indywidualnie dopasowanego podejścia, gdzie kluczowe tematy, takie jak marketing, handel i rozwój firmy, są połączone w pakiety edukacyjne i rozwojowe. Zarówno nowe warsztaty, jak i pakiety edukacyjne zostały opracowane tak, by odzwierciedlać trendy panujące na rynku oraz uwzględniać nowości, a program nauczania ma umożliwiać klientom uczestnictwo w warsztatach niezależnie od etapu rozwoju ich działalności.

Program EBBP obejmuje także dostęp do wartościowych zasobów, takich jak lektury, narzędzia, szablony i plany działań, które uzupełniają ćwiczenia warsztatowe. Dostęp do nich można uzyskać za pośrednictwem portalu internetowego dla klientów firmy Canon – Digital Dimensions.
Aby dowiedzieć się więcej o najnowszej ofercie programu EBBP, klienci mogą zarejestrować się w portalu Digital Dimensions lub skontaktować się z lokalnym opiekunem klienta.

Odbierz swój egzemplarz!

Zarejestruj się, aby otrzymać drukowany lub elektroniczny egzemplarz magazynu Think Digital.