Najnowocześniejsze urządzenia Canon na papier cięty

Wiosną w nowym Customer Experience Centre firmy Canon w holenderskim Venlo, którego uroczyste otwarcie nastąpiło pod koniec zeszłego roku z udziałem prezesa i dyrektor generalny firmy Canon Inc., pana Mitarai, odbyła się seria cieszących się dużą popularnością dni otwartych dla klientów. Ich motywem przewodnim były rozwiązania na papier cięty. Wydarzenie przyciągnęło przedstawicieli ponad 700 firm z branży druku, co znacząco przekroczyło oczekiwania, i dało klientom z całej Europy wyjątkową okazję do zapoznania się z możliwościami firmy Canon jako dostawcy innowacyjnych technologii i partnera biznesowego. Podczas spotkać dużo uwagi poświecono dwóm nowym flagowym maszynom produkcyjnym na papier cięty firmy Canon - atramentowej maszynie VarioPrint i300 i opartemu na tonerze modelowi imagePRESS C10000VP.

Każdy dzień zaczynał się od sesji plenarnej, podczas której przedstawiciele kadry zarządzającej wysokiego szczebla w firmie Canon dzielili się cennymi uwagami na temat najnowszych innowacji biznesowych i technologicznych firmy. Następnie uczestnicy mogli dołączyć do małych grup i wybrać interesujące ich aktywności - na przykład oprowadzanie po fabryce, podczas której mogli zobaczyć produkcję maszyny VarioPrint i300 lub VarioPrint 6000 czy udział w zaawansowanych sesjach technologicznych poświęconych tonerom i atramentom. Klienci Canon mogli także przysłuchiwać się prezentacjom dotyczącym wybranych grup produktów (seria imagePRESS, VarioPrint czy wielkoformatowe plotery UV Arizona) i zapoznać się z przebiegiem konkretnych projektów wdrożeń. Uczestnicy mogli dowiedzieć się więcej o prowadzonym przez firmę Canon programie Essential Business Builder Program, a nawet uczestniczyć w sesji szkoleniowej firmy Canon poświęconej serwisowaniu urządzeń VarioPrint i300, która prowadzona była z wykorzystaniem technologii rzeczywistości rozszerzonej opracowanej przez firmę Canon.

Opinie klientów, którzy wzięli udział w wydarzeniu, były wyjątkowo pozytywne. Nie tylko spodobał im się nieformalny charakter imprezy. Docenili także otwartość Canon podczas dyskusji na temat rozwiązań na arkusze cięte. Sama formuła spotkania sprzyjała też zrozumieniu założeń leżących u podstaw technologicznej myśli Canon i swobodnej wymianie doświadczeń z przedstawicielami firmy Canon i branżowymi partnerami.

Odbierz swój egzemplarz!

Zarejestruj się, aby otrzymać drukowany lub elektroniczny egzemplarz magazynu Think Digital.