Poszerzanie horyzontów

Broadening-horizons

Oddział Canon UK podczas zorganizowanych dni otwartych zastosował nowe, zorientowane na klientów, podejście zwane Horizons. Dostawcy usług druku uczestniczyli w demonstracjach produktów oraz rozwiązań profesjonalnych i wielkoformatowych, w seminariach, a także mieli okazję poznać innowacyjne zastosowania i sprawdzone już praktyki klientów.

Jednym z gości był Nigel Harvey, Operations Manager w dziale dokumentacji firmy Sodexo. "Odniosłem zupełnie inne wrażenia niż z podczas typowych dni otwartych dla klientów. Interaktywne i świetnie zorganizowane, szczegółowe seminaria umożliwiały zadawanie pytań w dowolnym momencie. Dzięki temu były bardziej efektywne i miały osobisty charakter. Konsultanci z Canon poruszyli wiele tematów i zaprezentowali wiele sposobów niestandardowego myślenia. Pokazali jak, jako partner, mogą pomóc w rozwoju naszej działalności" — powiedział Harvey.

"Spotkania z klientami, takie jak Horizons, umożliwiają kontakt z najnowszymi technologiami i urządzeniami w tej szybko rozwijającej się, zróżnicowanej branży. Bardzo podobały mi się seminaria, podczas których poruszono wiele tematów, począwszy od cyfrowej produkcji zdjęć po usługi web-to-print. Potencjał cyfrowej produkcji zdjęć otworzył mi oczy. Z kolei sesja poświęcona usługom web-to-print ugruntowała moje wcześniejsze poglądy i zachęciła do rozwinięcia naszej bieżącej oferty usług. Warto było wziąć udział w tych spotkaniach" — komentuje Gary Livermore, dyrektor firmy Print Warehouse.

"Zorganizowane dni otwarte uważam za naprawdę przydatne. Oprócz różnorodnej gamy technologii i rozwiązań firma Canon pokazała wartość druku i jej integralną rolę w komunikacji. Możliwość dotknięcia wydrukowanego dokumentu w dalszym ciągu ma ogromną wartość. Trzeba jednak zadbać o odpowiednie wykorzystanie druku obok innych kanałów komunikacji. Rozmawialiśmy na temat najbardziej skutecznych metod osiągnięcia tego celu, włącznie z integracją druku z Internetem poprzez użycie wielu mediów. Dni otwarte skłoniły mnie do wielu przemyśleń" — dodaje John Price, Dyrektor ds. druku w dziale dokumentacji Rady Miasta Wigan.

Odbierz swój egzemplarz!

Zarejestruj się, aby otrzymać drukowany lub elektroniczny egzemplarz magazynu Think Digital.