Wydarzenia

Events

Cross Media 2013
23–24 października, Business Design Centre, Londyn | Crossmedialive.com

Cross Media 2013 to impreza poświęcona coraz szerszej gamie nowych kanałów komunikacyjnych. Dzięki niej przedstawiciele firm marketingowych, wydawniczych i poligraficznych mogą zapoznać się z możliwościami stwarzanymi przez nowe media oraz sposobami zwiększenia opłacalności kampanii wielokanałowych.

Podczas konferencji otwartych było pięć sal seminaryjnych, w tym sponsorowana przez firmę Canon sala druku i innowacji. Stworzyło to wiele okazji do pogłębienia wiedzy i nawiązania kontaktów dla specjalistów ds. marketingu chcących lepiej poznać dostępne kanały komunikacji, wydawców, którym zależy na zbadaniu nowych źródeł przychodów z dostarczania zawartości, a także firm poligraficznych chcących poszerzyć ofertę usług.

W sali druku i innowacji, reprezentujący firmę Canon Andy Harris, przedstawił prezentację dotyczącą wartości druku i oceny zwrotu inwestycji w aplikacje z zakresu druku.

Business Insights
Listopad, Szwajcaria

Szwajcarski oddział Canon jest gospodarzem Business Insights. Podczas serii spotkań klienci mają możliwość zapoznania się z wynikami badań opublikowanych w opracowanym przez firmę Canon raporcie The Bigger Picture.

Wydarzenie jest również okazją do poznania możliwości biznesowych stworzonych dzięki rozwojowi sektora cross-media oraz zaprezentowania niedawno wprowadzonego rozwiązania Business and Innovation Scan. To analityczne narzędzie ma pomóc dostawcom usług druku w weryfikacji ich strategii usług biznesowych oraz dostosowaniu ich do dynamicznych zmian na rynku. Uczestnicy każdego spotkania będą mogli wygrać analizę Business and Innovation Scan w swojej firmie.

Osoby zainteresowane udziałem w jednym z wydarzeń Business Insights prosimy o kontakt z opiekunem klienta w dziale druku profesjonalnego.

Odbierz swój egzemplarz!

Zarejestruj się, aby otrzymać drukowany lub elektroniczny egzemplarz magazynu Think Digital.