Canon for Business źródłem wiedzy i inspiracji

business

W maju 2014 r. 2600 klientów firmy Canon wzięło udział w dwutygodniowej sesji Canon for Business. Była ona przeznaczona wyłącznie dla klientów firmy Canon i miała na celu pomóc im w wypracowywaniu pomysłów i nowych możliwości rozwoju. Goście przybywający do firmowego ośrodka w niemieckim Poing mogli poznać pełną ofertę firmy Canon i pomyśleć o wzbogaceniu własnego portfolio i tym samym pozyskaniu nowych klientów.

Podczas spotkania po raz pierwszy zaprezentowano wyniki opracowania Insight Report firmy Canon z 2014 r. Dzięki temu goście mogli lepiej poznać potrzeby i oczekiwania nabywców usług druku oraz sposoby na odpowiednie wzbogacenie własnej oferty usług. W bogatym programie seminariów, których tematyka obejmowała zróżnicowane zagadnienia: od marketingu w branży poligraficznej po szanse związane z kampaniami wielomediowymi, dostawcy usług druku mogli znaleźć wiele pomysłów na rozwój własnej działalności. Z prelekcjami wystąpili również klienci, którzy opowiadali o swoich sukcesach i doświadczeniach rynkowych, otwierając pole do dyskusji i wymiany pomysłów.

Spotkanie było nie tylko źródłem wiedzy i inspiracji, ale też okazją do wypróbowania nowych technologii, które po raz pierwszy zaprezentowano właśnie na Canon for Business. Można też było poznać szereg narzędzi pomocniczych maksymalizujących czas pracy i wydajność urządzeń. Firma Canon zaprezentowała także nowy portal internetowy Digital Dimensions, a obecni na niej klienci mogli zapoznać się z korzyściami wynikającymi z udziału w programie Essential Business Builder Program oraz zastosowaniami narzędzi Business and Innovation Scan w branży graficznej i wewnętrznych środowiskach druku.

Podczas wydarzenia miał miejsce debiut nowej serii cyfrowych, kolorowych maszyn drukarskich imagePRESS C800 na arkusze cięte, a także dwóch nowych urządzeń na papier ciągły — Océ ImageStream 3500 i Océ VarioStream 4000. Goście wzięli także udział w ekskluzywnej, wirtualnej prezentacji „Project Niagara” — najnowszej technologii firmy Canon, której celem jest pokonanie przepaści między wysokiej klasy urządzeniami imagePRESS firmy Canon, a podstawową technologią podawania ciągłego.

Odbierz swój egzemplarz!

Zarejestruj się, aby otrzymać drukowany lub elektroniczny egzemplarz magazynu Think Digital.