Łatwiejszy rozwój działalności dzięki innowacjom

Enabling business growth through innovation

Nowe rozwiązania, dodane ostatnio do oferty produktów do druku profesjonalnego firmy Canon wspierają klientów w całej Europie w ożywianiu i rozwoju działalności.

W zakresie druku kolorowego serie urządzeń Canon imagePRESS C7011VP i C7011VPS oferują drukarniom komercyjnym i wewnętrznym printroomom najnowsze innowacje firmy Canon z dziedziny technologii druku cyfrowego. Nowe urządzenia wykorzystują nową technologię RIP, która pozwala osiągnąć wyjątkową szybkość i jakość druku, a współpraca z większą liczbą urządzeń do finiszingu, umożliwiają klientom poszerzenie gamy zastosowań i wzbogacenie oferty usług. Ponadto nowe modele są wyposażone w innowacyjne narzędzie do zarządzania kolorami — i1 Process Control. Daje ono większą kontrolę nad kolorami i umożliwia spójne odwzorowywanie barw w druku cyfrowym, co przekłada się na znakomitą jakość wydruku.

Nowa seria Canon varioPRINT 135 (poprzednio Océ VarioPrint DP Line) obejmuje modele Canon varioPRINT 110, varioPRINT 120 i varioPRINT 135. Dzięki nim firmy poligraficzne oferujące usługi monochromatycznego druku produkcyjnego na małą i średnią skalę zyskują spójną jakość i korzyści ekologiczne związane ze stosowaniem wyjątkowych technologii DirectPress, HeatXchange i EnergyLogic. Ponadto dzięki nowym opcjom wykańczania i nowemu kontrolerowi Océ PRISMAsync nowa seria Canon varioPRINT 135 zapewnia klientom większą elastyczność zastosowań i wyższą wydajność.

Seria Canon imagePRESS 1135+ obejmuje modele Canon imagePRESS 1110+, imagePRESS 1125+ i imagePRESS 1135+. Nowa seria, oparta na tej samej platformie technologicznej co serie Canon imagePRESS C7011VP i C7011VPS, zapewnia zbliżony poziom niezawodności i stabilności. W ofercie firmy Canon jest to najnowsza seria maszyn do produkcji średnionakładowej. Dwa zaawansowane kontrolery EFI Fiery i rozszerzony zakres modułów wykańczających do wyboru sprawiają, że seria ta zapewnia spójną i wysoką jakość obrazu, zwiększoną wydajność i niezawodność niezbędne w środowisku produkcyjnym.

Nowa seria Océ VarioPrint 6000+ Line, bazująca na sukcesie serii Océ VarioPrint 6000 Ultra Line, zapewnia ulepszoną obsługę nośników i większą elastyczność pracy. Nowy moduł podawania papieru (PIM-A1) umożliwia stosowanie arkuszy o wymiarach do 350 x 500 mm. Jest to idealna propozycja dla firm zajmujących się drukiem książek, które chcą przejść z maszyn offsetowych na cyfrowe. Ponadto przy użyciu opcjonalnego, podwójnego podajnika papieru można zwiększyć liczbę arkuszy A4 z 4600 do 8000 sztuk.

Odbierz swój egzemplarz!

Zarejestruj się, aby otrzymać drukowany lub elektroniczny egzemplarz magazynu Think Digital.