Adaptacja do zmieniających się potrzeb

Printing-for-21st-century

Business and Innovation Scan to nowe narzędzie analityczne firmy Canon, przy użyciu którego dostawcy usług druku mogą testować swoje strategie biznesowe i przystosowywać je do szybko zmieniających się trendów w grafice.

W ślad za tymi zmianami podążają także wymagania klientów. Dlatego też profesjonalne drukarnie modyfikują ofertę w zależności od potrzeb, udzielając bardziej precyzyjnych informacji oraz gwarantując realizację zleceń w mniejszych nakładach i w krótszym czasie. Elastyczność biznesowa jest kluczem do sukcesu.

Właśnie dlatego firma Canon stworzyła nowe narzędzie. Pomaga ono stale cierpiącym na brak czasu drukarniom w opracowaniu planu strategicznego, który umożliwia szybkie reagowanie na trendy i wydarzenia w branży.

Proces analizy rozpoczyna się od 3-4 godzinnych warsztatów, które obejmują ocenę sytuacji biznesowej ze szczególnym uwzględnieniem obszaru, w jakim specjalizuje się dany dostawca. Mogą to być: publikacje, dokumentacja techniczna, komunikacja biznesowa i wzornictwo na opakowaniach. Rezultatem analizy jest raport zawierający propozycję kierunków strategicznego rozwoju oraz plan działań w poszczególnych segmentach.

Wśród klientów europejskich przeprowadzono już prawie 100 tego typu analiz. Usługa cieszy się dobrą opinią. Obecnie mogą z niej korzystać klienci z całej Europy.

Odbierz swój egzemplarz!

Zarejestruj się, aby otrzymać drukowany lub elektroniczny egzemplarz magazynu Think Digital.