Unleash Applications

Szeroki wachlarz zastosowań dzięki technologii druku UVgel firmy Canon

Życie byłoby znacznie prostsze, gdyby użytkownicy mogli korzystać z niezawodnej, wydajnej technologii, która umożliwiałaby obsługę szerokiej gamy zastosowań, różnej jakości druku i niemal dowolnego podłoża.

Technologia UVgel firmy Canon umożliwia klientom wykorzystywanie wszystkich sposobności biznesowych, a tym samym rozwijanie działalności.

Umożliwia obsługę wielu różnych zastosowań, takich jak tworzenie plakatów, banerów, wewnętrznych/zewnętrznych elementów informacyjno-reklamowych, materiałów do punktów sprzedaży, bilbordów, grafiki i spersonalizowanych materiałów ściennych.

  • Technologia UVgel nie wymaga generowania wysokich temperatur – bazuje na utwardzaniu za pomocą diod LED. Dzięki temu zniekształcenia nośników są minimalne, a zakres podłoży, na których można drukować, jest bardzo duży i obejmuje m.in. nośniki cienkie i wrażliwe na ciepło.
  • Atrament UVgel nie zawiera wody, co znacząco ogranicza pęcznienie nośników i poprawia spójność ich wymiarów. Zapewnia to doskonałe rezultaty w przypadku zastosowań obejmujących wiele paneli, takich jak materiały ścienne.
  • Wydruki są trwałe oraz odporne na działanie światła i ścieranie, dzięki czemu nadają się do wymagających zastosowań zewnętrznych.
  • Atrament UVgel jest bezzapachowy i zawiera bardzo mało lotnych związków organicznych, więc wydruki idealnie nadają się do stosowania w pomieszczeniach, w których zapachy i związki lotne byłby niepożądane.
  • Płaski profil rastra UVgel zapewnia gładkie wydruki, które można bez problemu laminować zaraz po wydrukowaniu. Dzięki temu to rozwiązanie nadaje się do wymagających zastosowań, takich jak trwała grafika podłogowa.

Powiązane treści

Rejestracja

Aktualności i informacje dotyczące technologii druku UVgel firmy Canon

Dołącz tutaj