Firma Canon wprowadza do sprzedaży urządzenia Océ ColorStream 3000Z i Océ ImageStream 2400

imagestream2400_colorstream3000Z

Podczas targów Hunkeler Innovationdays 2015 (23–26 lutego) firma Canon zaprezentowała nowe urządzenia Océ ColorStream 3000Z i Océ ImageStream 2400. Seria Océ ColorStream 3000Z została zaprojektowana z myślą o jakości i wszechstronności serii ColorStream 3000 w mniejszych środowiskach. Z kolei Océ ImageStream 2400 umożliwia korzystanie z technologii wprowadzonej przez Océ ImageStream 3500 w wielu dodatkowych zastosowaniach. 

Seria Océ ColorStream 3000Z

Nowa seria Océ ColorStream 3000Z została opracowana jako najsmuklejszy wysokonakładowy, atramentowy system drukowania z podawaniem ciągłym i pełną gamą kolorów aktualnie dostępny na rynku. Mający takie same możliwości jak w przypadku serii Océ ColorStream 3000, szybki mechanizm druku atramentowego zajmuje o 30% powierzchni podłogowej mniej, dzięki czemu idealnie nadaje się instalowania w środowiskach o ograniczonej przestrzeni. Seria obejmuje cztery systemy o szybkości drukowania od 48 do 127 metrów na minutę i od 324 do 1714 stron A4 na minutę. Urządzenie zostało zaprezentowane przy okazji drukowania szerokiej gamy próbnych zastosowań, takich jak spersonalizowane katalogi dla klientów handlu detalicznego, broszury, egzemplarze przewodnika Canon Cross Media i codzienne wydania raportu VISCOM.

Océ ImageStream 2400

Océ ImageStream 2400 rozszerza serię ImageStream stanowiącą połączenie innowacyjnych rozwiązań w technologii druku atramentowego o dużej szybkości i atramentów o nowym składzie chemicznym, które umożliwiają drukowanie na powlekanych i niepowlekanych podłożach do druku offsetowego oraz na papierze o niskiej gramaturze. Oznacza to, że dostawcy usług druku mogą łączyć linie offsetowe i cyfrowe bez konieczności stosowania dwóch różnych typów papieru i bez utraty wydajności. Océ ImageStream 2400 umożliwia wykorzystanie tej technologii w nowych zastosowaniach, które wymagają szerokości wydruku 516 mm (20,3 cala) i optymalnej szybkości drukowania 160 metrów na minutę, co przekłada się na imponujący wynik 2154 stron A4 na minutę.  To odpowiednie rozwiązanie do całej gamy wymagających zastosowań, takich jak książki, broszury, czasopisma i katalogi. Łącząc znaną jakość obrazu i wrażenie druku offsetowego z wydajnością i wszechstronnością cyfrowego cyklu pracy, model ten umożliwia obsługę krótszych lub mieszanych serii wydruków, spersonalizowanej zawartości i druku na żądanie.

Odbierz swój egzemplarz!

Zarejestruj się, aby otrzymać drukowany lub elektroniczny egzemplarz magazynu Think Digital.