imaging-for-empowerment

Wspieranie pozytywnych zmian

Wykorzystaj moc opowiadania historii za pomocą obrazu, aby zmieniać świat na lepsze.

Z myślą
o nowym pokoleniu

Jako globalna firma zajmująca się przetwarzaniem obrazu jesteśmy odpowiedzialni za wspieranie rozwoju nowego pokolenia. Pomagamy młodym ludziom rozwijać umiejętności,wyzwalamy w nich pasję do fotografii i filmowania oraz inspirujemy pokazując jaką siłę przekazu ma opowiadanie historii obrazem.

Dajemy im umiejętności, narzędzia i platformy, dzięki którym mogą dzielić się swoimi historiami ze światem i tworzyć nowe możliwości dla siebie i swojego otoczenia.

Bieżące wydarzenia

Wspieramy rozwój młodzieży

Obraz może być niezwykle wymowny. Zapewnia kontakt z odbiorcami i wprowadza ludzi w świat autora. Obejrzyj poniższe filmy i dowiedz się więcej na temat Programu Młodych firmy Canon. Daje on młodzieży głos i narzędzia do opowiadania społecznie ważnych historii, związanych z Celami Zrównoważonego Rozwoju ONZ, oraz na temat programu Miraisha, który umożliwia tworzenie miejsc pracy w profesjonalnej fotografii i sektorze druku poprzez podnoszenie kwalifikacji wchodzących w dorosłość mieszkańców Afryki.

young-people-programme

Galeria pozytywnych zmian

Zobacz wybrane zdjęcia, które zostały zrobione podczas międzynarodowych warsztatów firmy Canon.

Przejdź do galerii

Kalendarz wydarzeńUdział w warsztatach organizowanych przez Canon pomaga ludziom na całym świecie tworzyć i udostępniać historie, które przyczyniają się do poprawy życia autorów i ich społeczności.

Naszym celem jest kształtowanie i inspirowanie przyszłych fotoreporterów. Aktywnie wspieramy najważniejsze na świecie wydarzenia związane z fotoreportażem, w ramach których wyróżniane są najlepsze prace i ich autorzy.

canon-pro-visa

Visa pour l’image

Od ponad 30 lat Canon wspiera, jeden z największych na świecie festiwali fotograficznych, Visa pour l’image. Podczas wydarzenia, dla studentów z całej Europy, organizujemy spotkania z praktykami z branży, od których mogą czerpać wiedzę niezbędną w ich przyszłej pracy w charakterze fotoreporterów.

Więcej informacji

opening-world-press-photo

World Press Photo

Firma Canon wspiera World Press Photo od 26 lat. W ramach współpracy z Fundacją WPP organizujemy między innymi wykłady "Reflections" skierowane do młodych ludzi. Ich celem jest podniesienie dyskusji na temat roli fotografii w obecnym świecie.

Więcej informacji