Canon’s Sustainability Approach

Podejście firmy Canon do zrównoważonego rozwoju

Nasze podejście do zrównoważonego rozwoju ma umożliwiać rozwiązywanie problemów, które w największym stopniu wpływają na naszą zdolność do zwiększania pozytywnego wpływu technologii i usług przetwarzania obrazu.

Nasza strategia

Poznaj naszą strategie zrównoważonego rozwoju i dowiedz się jakie obszary działań zidentyfikowaliśmy i jakie priorytety wyznaczyliśmy dla Canon.

Pobierz PDF

compass-and-map-in-hand-of-person

Skuteczność naszych działań

Dowiedz się więcej o naszych celach w kontekście poprawy skuteczności zrównoważonego rozwoju do roku 2020.
Nasze wyniki w zakresie zrównoważonego rozwoju pozwoliły nam utrzymać poziom EcoVadis Gold czwarty rok z rzędu.

Skuteczność działań na rzecz zrównoważonego rozwoju

race-track

Nasi klienci

Nasze inicjatywy na rzecz zrównoważonego rozwoju zostały przygotowane z myślą o maksymalizacji korzyści, jakie zapewniamy klientom. Zobacz, jak realizujemy ten cel.

Pobierz PDF

Key-Solution-2_570x652

Canon Global

Strategia zrównoważonego rozwoju Canon EMEA stanowi element globalnego podejścia firmy Canon do zrównoważonego rozwoju, które opisano w najnowszym raporcie firmy Canon dotyczącym tego zagadnienia w ujęciu globalnym.

Zobacz strategię

Raport dotyczący zrównoważonego rozwoju

canon-global

Działania lokalne w Canon Polska

Nasi pracownicy angażują się w lokalne projekty z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu (CSR). To nie tylko nasza strategia biznesowa. To zespół ludzi, którzy wspólnie, międzydziałowo inicjują działania edukacyjne, kulturalne, społeczne i sportowe, aby tworzyć wartość dla innych.

Dowiedz się więcej

CSR w Canon Polska

Zasady i zgodność z przepisami

Nasza strategia zrównoważonego rozwoju opiera się na dostarczaniu tak zwanych „genialnych podstaw”, obejmujących wszystkie obszary certyfikacji i zgodności z przepisami. Opracowaliśmy również zasady gwarantujące ciągłe doskonalenie naszego sposobu zarządzania wpływem na społeczeństwo i środowisko:

Więcej informacji