Pomoc techniczna

  Feedback

  Aby pomóc Nam polepszyć naszę pomoc techniczną,prosimy o wypełnienie krótkiej ankiety w oparciu o swoje doświadczenie z pomocą techniczną firmy Canon.

  Chętnie wezmę udział w badaniu

  Nie, dziękuję

  Zalety rejestracji w serwisie You Connect

  Serwis You Connect oferuje spersonalizowane usługi firmy Canon. Rejestracja w serwisie You Connect umożliwi dostęp do ofert i usług przeznaczonych wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników, które można dostosować do własnych potrzeb.

  Zamów subskrypcję comiesięcznego biuletynu elektronicznego i bierz udział w konkursach, które umożliwią Ci zdobycie wspaniałych nagród — produktów firmy Canon. Zapewnij sobie rewelacyjne efekty swojej pracy, korzystając z szybkich wskazówek i trików pochodzących od profesjonalistów. Bądź wśród tych, którzy jako pierwsi dowiadują się o najnowszych produktach i nowinkach technologicznych.

  Użytkownicy serwisu You Connect mogą w łatwy sposób składać zapytania do ekspertów wsparcia technicznego, w sytuacji gdy nie znaleziono odpowiedzi na naszej stronie Consumer Products Support (Pomoc techniczna).

  Jeśli jesteś posiadaczem produktów firmy Canon, być może jesteś już uprawniony do korzystania z serwisu CANON iMAGE GATEWAY — osobistej fotogalerii online z dostępem do 100 MB wolnej przestrzeni dyskowej.

  Kliknij tutaj, aby zarejestrować się w serwisie You Connect.