Contact Us

For all consumer products please contact us either by telephone or via the email form below for assistance with your product or query. Prior to contacting us, you may wish to visit our web support area which contains product specific drivers, software, user manuals, firmware, FAQs and other useful content that may assist you with your query.

Contact Canon Nigeria Support By Phone


Call us on:
01 912 5030
Available:

Monday - Friday

09:00 - 17:00 (excluding bank holidays)

Calls charged at geographical local rates dependent on your call plan and service provider. For exact charges, please check with your service provider.

To assist us, please have the following information ready:

Skontaktuj się z nami

internetowe zasoby pomocy technicznej, które obejmują sterowniki, oprogramowanie i instrukcje obsługi przeznaczone do konkretnych produktów, a także sekcję często zadawanych pytań i inne przydatne materiały, które mogą ułatwić rozwiązanie danego problemu.

Skontaktuj się z działem pomocy technicznej firmy Canon


Zadzwoń do nas pod numer:
22 583 4307

Poniedziałek–piątek

08:00 - 20:00

Opłaty za połączenia są naliczane zgodnie z lokalnymi stawkami, w zależności od planu taryfowego i operatora. Dokładne kwoty można sprawdzić u operatora.

Prosimy o przygotowane następujących informacji:

Kontakt przez e-mail


Uzupełnij każdą z ponumerowanych części poniżej w podanej kolejności. Dzięki temu zbierzemy jak największą ilość informacji.

Wypełnienie pól zaznaczonych symbolem * jest obowiązkowe.

1. Twój produkt

50/50

2. Twój system

3. Charakter problemu

50/50
4000/4000

4. Twoje szczegóły

Przesyłając niniejszy formularz i udostępniając dane e-mail, użytkownik akceptuje obowiązujące na stronie Warunki i zgadza się na przesyłanie wiadomości z działu obsługi klienta firmy Canon na adres e-mail. W przypadku braku zgody na te warunki, należy skorzystać z opcji Kontakt telefoniczny.

Należy pamiętać, że wszelkie informacje przekazane w powyższym formularzu zostaną wykorzystane wyłącznie w celu obsługi zapytania. Dane osobowe podane w formularzu nie będą wykorzystywane w celach marketingowych ani do informowania użytkownika o innych produktach i usługach, które naszym zdaniem mogą go zainteresować.

Ważna uwaga!

Niektórzy dostawcy usług internetowych mogą blokować odpowiedzi, klasyfikując je jako niechciane wiadomości. Aby mieć pewność, że otrzymasz odpowiedź na zapytanie, zalecamy dodanie adresu donotreply@support.canon-europe.com do książki adresowej.