Simplify, plug and play solutions

Upraszczanie – rozwiązania typu „plug and play” ułatwiają zarządzanie

Wyzwania

Zarządzanie bez wykorzystania właściwych narzędzi może pochłaniać dużo cennego czasu. Nie posiadając eksperta IT w firmie znaczniej trudniej jest zapanować nad złożonościa technologii procesów związanych z zarządzaniem dokumentami. Ponadto, jeśli pracownicy pracujący poza biurem nie mają łatwego dostępu do potrzebnych dokumentów ich wydajność spada.

Gotowe rozwiązania do obsługi dokumentów upraszczają codzienne zarządzanie, dzięki czemu można skupić się na istotnych zadaniach.

Simplify, Leeds City Council boost productivity while cutting costs, using plug and play solutions from Canon

Opis wdrożenia

Przeczytaj, jak pomogliśmy Radzie Miasta Leeds zoptymalizować drukowanie w celu zwiększenia wydajności oraz zmniejszenia kosztów i ilości odpadów.

Więcej informacji

Skontaktuj się z nami

Dowiedz się, jak możesz uprościć swój biznes

Więcej informacji

Rozwiązania dla klientów

Usługi zarządzania drukiem dla małych i średnich firm

usługi zarządzania drukiem dla małych i średnich firm
Zwiększ wydajność, odciążając pracowników z obowiązku kontroli i obsługi usług druku w firmie. Możemy zapewnić optymalizację i przystosowanie systemu do potrzeb firmy oraz lepszą analizę nawyków drukowania, co umożliwi zmniejszenie kosztów i redukcję ilości odpadów.

Gotowe rozwiązania do obsługi dokumentów

gotowe rozwiązania do obsługi dokumentów
Zwiększ wydajność poprzez inwestycję w nasze rozwiązania z zaawansowanymi funkcjami do obsługi dokumentów papierowych i cyfrowych. Nasze produkty są łatwe w konfiguracji, obsłudze i utrzymaniu, a ich kompaktowe rozmiary pozwolą na oszczędzenie przestrzeni biurowej.

Efektywne drukowanie dokumentów

efektywne drukowanie dokumentów
Zapewnij pracownikom narzędzia do szybkiego i łatwego drukowania dokumentów z dowolnego urządzenia sieciowego w firmie, w celu szybszej i bardziej efektywnej pracy. Bezpieczna technologia pozwala pracownikom współdzielić drukarkę bez ryzyka ujawnienia poufnych informacji.

Potencjał biura mobilnego

potencjał biura mobilnego
Pozwól swoim pracownikom zdalnie drukować, skanować i przetwarzać dokumenty, aby zmniejszyć liczbę opóźnień i błędów, a tym samym zwiększyć wydajność i poprawić jakość obsługi klienta. Nasze narzędzia dla biur mobilnych zmniejszają zapotrzebowanie na dokumenty papierowe, przez co umożliwiają oszczędzanie czasu i pieniędzy oraz poprawę bezpieczeństwa informacji.

Zobacz również: