Simplify, plug and play solutions

Upraszczanie – rozwiązania typu „plug and play” ułatwiają zarządzanie

Wyzwania

Zarządzanie bez wykorzystania właściwych narzędzi może pochłaniać dużo cennego czasu. Nie posiadając eksperta IT w firmie znaczniej trudniej jest zapanować nad złożonościa technologii procesów związanych z zarządzaniem dokumentami. Ponadto, jeśli pracownicy pracujący poza biurem nie mają łatwego dostępu do potrzebnych dokumentów ich wydajność spada.

Gotowe rozwiązania do obsługi dokumentów upraszczają codzienne zarządzanie, dzięki czemu można skupić się na istotnych zadaniach.

Simplify, Leeds City Council boost productivity while cutting costs, using plug and play solutions from Canon

Opis wdrożenia

Przeczytaj, jak pomogliśmy Radzie Miasta Leeds zoptymalizować drukowanie w celu zwiększenia wydajności oraz zmniejszenia kosztów i ilości odpadów.

Więcej informacji

Skontaktuj się z nami

Dowiedz się, jak możesz uprościć swój biznes

Więcej informacji

Rozwiązania dla klientów

Usługi zarządzania drukiem dla małych i średnich firm

Usługi zarządzania drukiem dla małych i średnich firm
Zmniejszenie czasochłonnych obowiązków wykonywanych przez pracowników przekłada się na zwiększenie wydajnosci oraz redukcję kosztów i odpadów. Dowiedz się, jak nasze rozwiązania MPS mogą pomóc firmie funkcjonować szybciej i bardziej inteligentnie.

Gotowe rozwiązania do obsługi dokumentów

gotowe rozwiązania do obsługi dokumentów
Złożone urządzenia mogą sprawiać problemy podczas instalacji i konfiguracji. Inwestycja w proste, łatwe w obsłudze produkty, które charakteryzują się minimalnymi wymaganiami w zakresie konfiguracji i zaawansowanymi funkcjami przetwarzania dokumentów, pozwoli usprawnić pracę.

Efektywne drukowanie dokumentów

efektywne drukowanie dokumentów
Pomóż pracownikom pracować szybciej i inteligentniej – przygotuj sprawnie działającą usługę druku, która umożliwia pobieranie zadań drukowania z dowolnego urządzenia w sieci.

Potencjał biura mobilnego

potencjał biura mobilnego
Umożliwienie pracownikom drukowania, skanowania i przetwarzania dokumentów z dowolnego miejsca zwiększy wydajność i usprawni pracę.

Bezpieczeństwo w biurze

Bezpieczeństwo w biurze
Zainwestuj w nasze zintegrowane rozwiązania zabezpieczające, aby chronić dokumenty i zapobiegać stratom powstającym wskutek uszkodzenia danych.

Zobacz również:

  • Canon
  • ...
  • Rozwiązania typu „plug and play” – Upraszczanie