Skanowanie z platformą uniFLOW

Rozwiązanie uniFLOW zwiększa możliwości floty urządzeń firmy Canon. Jest to platforma oprogramowania, która upraszcza czynności związane z drukowaniem, skanowaniem i zarządzaniem urządzeniami. Dzięki modułowej konstrukcji i ścisłej integracji z urządzeniami firmy Canon rozwiązanie to umożliwia tworzenia jednej, skrojonej na miarę platformy do obsługi drukowania, skanowania i drukarni wewnętrznej. 

uniFLOW obsługuje cały proces skanowania: od skanowania bezpośrednio z urządzenia, poprzez bezproblemowe przetwarzanie dokumentów za pomocą zaawansowanego mechanizmu skanowania aż po przekazanie do obsługiwanego miejsca docelowego.

Wygodne skanowanie z urządzeń firmy Canon

Jednolity interfejs zapewni spójny sposób obsługi skanowania we wszystkich zgodnych drukarkach wielofunkcyjnych firmy Canon (imageRUNNER ADVANCE, wybrane modele imageRUNNER i i-SENSYS) i skanerach sieciowych firmy Canon (imageFORMULA ScanFront), które zajmują bardzo mało miejsca i charakteryzują się niezawodnością podawania papieru.

Easy Scanning

Spersonalizowane skanowanie

Skanowanie z rozpoznaniem użytkownika: użytkownicy mają dostęp tylko do niezbędnych cykli obiegu dokumentów, bez względu na to, do którego urządzenia w firmie się zalogują. Administratorzy platformy uniFLOW bez problemu mogą nadawać uprawnienia, aby kontrolować, kto ma dostęp do poszczególnych cykli obiegu dokumentów: wszyscy albo tylko określone działy, grupy lub użytkownicy.

Bezpieczne skanowanie

Duży wybór opcji logowania, obejmujących m.in. logowanie za pomocą karty, nazwy użytkownika i hasła, kodu PIN, kodu zadania lub uwierzytelniania anonimowego, zapobiega nieuprawnionemu wykorzystaniu urządzeń. Dostęp do funkcji skanowania można zablokować na poziomie użytkownika w celu dodatkowego zabezpieczenia wrażliwych lub poufnych danych zgromadzonych w firmie. Z myślą o sprawozdawczości zapisywany jest dziennik operacji skanowania.

Secure Scanning
Easy Scanning 2

Łatwe skanowanie

Funkcja pojedynczego logowania zapewnia dostęp do skanowania i drukowania na urządzeniach wielofunkcyjnych, co usprawnia działania biznesowe. Zalogowany użytkownik może korzystać z intuicyjnego, wygodnego i jednolitego w przypadku wszystkich urządzeń interfejsu, który upraszcza skanowanie. Podgląd obrazu na ekranie umożliwia weryfikację skanowania.

Szybkie, uniwersalne przetwarzanie skanowanych obrazów

Rozwiązanie uniFLOW ułatwia automatyzację procesu konwersji zeskanowanych dokumentów na ustrukturyzowane i silnie skompresowane dokumenty z możliwością wyszukiwania tekstu. Zarejestrowane dokumenty można edytować, archiwizować lub wprowadzać do systemów obsługi.

W celu zapewnienia zgodności ze skanerami sieciowymi ScanFront należy korzystać z platformy uniFLOW w wersji 5.4 lub nowszej. Skontaktuj się z autoryzowanym punktem sprzedaży lub integratorem systemów firmy Canon w sprawie platformy uniFLOW już dziś. Wszystkie nazwy marek i produktów są znakami towarowymi ich właścicieli.