Canon imageFORMULA ScanFront 300/300P

imageFORMULA ScanFront 300/300P

Ten szybki, niewielki, kolorowy skaner sieciowy opracowano pod kątem zwiększenia wydajności i uproszczenia procesu udostępniania informacji. Stylowa, wytrzymała konstrukcja sprawia, że urządzenie to nadaje się idealnie do zastosowań w obłożonych pracą biurach lub środowiskach obsługi klienta.

Korzyści

  • Niewielka, atrakcyjna konstrukcja
  • Skanowanie i wysyłanie dokumentów do wielu lokalizacji
  • Eksploatacja przyjazna dla użytkownika, w tym intuicyjny, kolorowy ekran dotykowy
  • Zestaw zaawansowanych funkcji bezpieczeństwa
  • Łatwe zarządzanie zdalne i integracja z siecią

Cechy szczegółowe

Przyjrzyj się dokładniej produktowi Canon imageFORMULA ScanFront 300/300P

Niewielka konstrukcja


Urządzenie ScanFront 300/300P jest łatwe w obsłudze i zarządzaniu, a także cechuje się niewielkimi rozmiarami, przez co można je umieścić niemalże w dowolnym miejscu w biurze. Stylowa i wytrzymała konstrukcja doskonale pasuje do punktów obsługi klienta.

Większa wydajność


Urządzenie ScanFront 300/300P usprawnia przepływ pracy i obniża koszta dzięki wydajnej prędkości nawet do 30 str./min. /60 obr./min. Pracownicy biurowi mogą szybko i bezpiecznie wysyłać dokumenty do różnych odbiorców w całej sieci, a także do wielu odbiorców jednocześnie, oszczędzając czas i koszta.

Eksploatacja przyjazna dla użytkownika


Korzystanie ze skanera ScanFront 300/300P jest nieskomplikowane i wygodne. Duży, kolorowy ekran dotykowy o wysokiej rozdzielczości pozwala zespołom na szybkie i pewne poruszanie się po menu, natomiast spersonalizowane przyciski zadań umożliwiają szybkie i precyzyjne rozsyłanie plików.

Trwałe bezpieczeństwo


Zaawansowane funkcje bezpieczeństwa pomagają zachować kontrolę nad krytycznymi informacjami. Bezpieczne uwierzytelnianie użytkownika i rozpoznawanie linii papilarnych (tylko ScanFront 300P) zapobiega uzyskaniu nieuprawnionego dostępu do sieci firmowej. Aby wzmocnić bezpieczeństwo, niektóre funkcje skanera można zastrzec tylko do określonej grupy użytkowników.

Wygodne zarządzanie zdalne


Wdrożenie i zarządzanie skanerami sieciowymi ScanFront 300/300P jest nieskomplikowane. Urządzenia te pozwalają obniżyć koszty struktury IT. Dodanie skanera do sieci nie wiąże się z dodatkowym sprzętem lub oprogramowaniem. Po podłączeniu informatyk może zdalnie aktualizować, wykonywać kopie zapasowe i przywracać wiele urządzeń poprzez prosty interfejs przeglądarki internetowej lub jednocześnie przez narzędzie administracyjne ScanFront.

Bezproblemowa integracja


Integracja z systemami zarządzania dokumentami jest prosta dzięki możliwości tworzenia niestandardowych plików indeksów i obrazów, co ułatwia klasyfikację i odzyskiwanie dokumentów.

Niezawodność, na której możesz polegać


Dzięki zastosowaniu mechanizmu prostego przebiegu papieru oraz wydajnego podajnika możliwe jest jednoczesne skanowanie dokumentów o różnej gramaturze i różnych rozmiarach. Ultradźwiękowy czujnik podwójnego pobrania, zastosowany w urządzeniu ScanFront 300P, zapobiega nachodzeniu na siebie dokumentów.

Przyjazny środowisku


Dzięki zużyciu energii na poziomie niższym nawet o 70% w porównaniu z podobnymi produktami, urządzenie ScanFront 300/300P może pomóc wypełnić cele firmy związane z redukcją ilości zużywanej energii.

Unikalna i łatwa personalizacja


Inżynierowie ds. integracji systemów mają dostęp do pakietu Software Development Kit, który umożliwia opracowanie wyjątkowych rozwiązań skanowania za pomocą skanera sieciowego ScanFront. Dalsze informacje są dostępne w ramach programu Canon Business Solutions Developer Programme (BSDP).

Dane techniczne produktu

Więcej informacji o produkcie Canon imageFORMULA ScanFront 300/300P, jego cechach i możliwościach.