Canon imageFORMULA P-215

imageFORMULA P-215

Eleganckie urządzenie P-215 zapewnia prawdziwą wygodę skanowania w biurze, w domu lub w podróży. Jest to najszybszy skaner przenośny, skanujący z szybkością do 30 obrazów/min.

Korzyści

  • Szybkie skanowanie z użyciem zasilania USB — 30 obrazów/min.
  • Skanowanie pakietowe z użyciem podajnika ADF na 20 arkuszy
  • Kompaktowa obudowa pozwala zaoszczędzić miejsce
  • Obsługa skanowania dokumentów identyfikacyjnych i wytłaczanych kart.
  • Skanowanie do serwisów Google Docs i Evernote
  • Imponująca jakość obrazu
  • Doskonałe oprogramowanie z obsługą komputerów Mac i PC
  • Skanowanie przez Wi-Fi dzięki opcjonalnemu modułowi WU10

Szczegółowy opis cech

Przyjrzyj się dokładniej produktowi Canon imageFORMULA P-215

Najwydajniejszy skaner z zasilaniem USB


Urządzenie imageFORMULA P-215 to najwydajniejszy skaner w swojej klasie. Prędkość skanowania do 30 obrazów/min i najlepszy na rynku automatyczny podajnik dokumentów na 20 arkuszy umożliwia efektywne skanowanie w biurze, w domu lub w podróży. Do uzyskania pełnych szybkości skanowania wystarczy zasilanie z jednego kabla USB z interfejsem USB 3.0.

Kompaktowa obudowa pozwala zaoszczędzić miejsce


Zaawansowana i przemyślana konstrukcja sprawia, że lekki i kompaktowy skaner P-215 jest idealny do biura. Dzięki niewielkim rozmiarom skaner swobodnie zmieści się nawet na najbardziej ograniczonej przestrzeni. Aby skorzystać z funkcji skanowania, wystarczy podłączyć skaner do dowolnego komputera PC lub Mac. Wbudowane w urządzenie, unikatowe oprogramowanie CaptureOnTouch Lite firmy Canon jest zawsze gotowe do skanowania – nie trzeba instalować dodatkowych sterowników ani aplikacji.

Specjalny skaner dokumentów identyfikacyjnych


Ponieważ skanowanie dokumentów jest coraz bardziej istotne przy potwierdzaniu tożsamości, P-215 ma specjalną szczelinę dedykowaną do skanowania dokumentów i kart identyfikacyjnych. Zaawansowany mechanizm podający sprawia, że urządzenie szybko skanuje dokumenty identyfikacyjne i wytłaczane karty.

Poprawione przetwarzanie obrazu


Zaawansowana technologia zapewnia wysoką precyzję skanowania, do 600 dpi. Szeroki wachlarz funkcji przetwarzania obrazu, takich jak automatyczne wykrywanie koloru i automatyczne rozpoznawanie orientacji tekstu, gwarantuje najwyższą jakość skanowania, która przyda się przy tworzeniu plików PDF z możliwością wyszukiwania.

Skanowanie bezpośrednio do chmury


Użytkownicy mają możliwość bezpośredniego skanowania do różnych usług w chmurze, w tym Evernote, GoogleDocs™ i SharePoint. Umożliwia to szybkie przekazanie informacji do chmury, gdzie będą one dostępne zawsze i wszędzie.

Wysoce funkcjonalny pakiet oprogramowania


Urządzenie P-215 korzysta ze sterowników ISIS i TWAIN, dzięki czemu zapewnia łatwą integrację ze standardową aplikacją przetwarzania obrazu. Posiada także pełny pakiet aplikacji ułatwiających użytkownikom wydajniejszą pracę. Intuicyjny interfejs oprogramowania CaptureOnTouch firmy Canon sprawia, że skanowanie jest łatwe. Obejmuje on opcję pracy w trybie w pełni automatycznym, która automatycznie dobiera najlepsze ustawienia do zadań skanowania. PageManager (Mac) i PaperPort (Windows) umożliwiają efektywne zarządzanie plikami i korzystanie z narzędzi konwertujących. Z kolei aplikacja BizCard sprawia, że skanowanie wizytówek jest łatwiejsze niż kiedykolwiek.

Zestawy SDK (Software Developer Kit)


SDK — dostępne dla programów CaptureOnTouch i CaptureOnTouch Lite (wbudowanych w skaner) — umożliwiają twórcom bezproblemowe zintegrowanie urządzeń P-215 z niestandardowymi aplikacjami i ustanowienie współpracy z aplikacjami innych firm.

Dane techniczne produktu

Więcej informacji o produkcie Canon imageFORMULA P-215, jego cechach i możliwościach.