Canon imageFORMULA P-150

imageFORMULA P-150

Kompaktowe i przenośne urządzenie P-150 to najszybszy skaner dwustronny A4 w branży. Jest idealny do biura lub do pracy w podróży, gdyż oferuje funkcję skanowania paczek dokumentów z prędkością 15 str./min. oraz wyposażony jest w najlepszy w swojej klasie podajnik automatyczny na 20 arkuszy.

Korzyści

  • Wysoka szybkość skanowania - do 15 str./min. (30 obr./min)
  • Kompaktowa obudowa pozwala zaoszczędzić miejsce
  • Interfejs „podłącz i skanuj” z wbudowanym oprogramowaniem
  • Łatwe zasilanie poprzez USB
  • Szybkie skanowanie pakietowe z podajnikiem dokumentów na 20 arkuszy
  • Wysokiej jakości obrazy dzięki czujnikowi o rozdzielczości 600 dpi
  • Sterownik Mac / Linux zapewniający wieloplatformową zgodność

Cechy szczegółowe

Przyjrzyj się dokładniej produktowi Canon imageFORMULA P-150

Kompaktowy i przenośny skaner dwustronny A4.


Dzięki lekkiej obudowie i kompaktowym rozmiarom urządzenie P-150 jest idealne zarówno do małego biura, jak i do domu, gdzie szczególnie ważna jest ilość zajmowanego miejsca. To także doskonałe rozwiązanie dla pracowników mobilnych, którzy skanują dokumenty w podróży.

Uwolnij wydajność


Urządzenie P-150 pozwala zaoszczędzić czas i osiągnąć więcej dzięki jednoczesnemu skanowaniu obu stron dokumentu z prędkością 15 str./min. oraz najlepszemu w swojej klasie podajnikowi automatycznemu na 20 arkuszy, zapewniającemu szybkie skanowanie pakietowe.

Ponieważ jest ono łatwe w transporcie, firmy mogą umożliwić pracownikom mobilnym dostęp do skanera podczas podróży służbowych. Przyspiesza to przetwarzanie ważnych dokumentów, takich jak zlecenia zakupu, faktury i wnioski o prowizję, zapewniając wydajność i oszczędność kosztów.

Doskonały dla małych lub domowych biur.


Niewielkie rozmiary oraz stylowy wygląd powodują, że urządzenie P-150 doskonale pasuje zarówno do niewielkiego biura, jak i do domu. Nasze oprogramowanie CaptureOnTouch zapewnia każdemu użytkownikowi prostotę korzystania z funkcji skanowania.

Idealny dla pracowników mobilnych


Żaden inny skaner nie pasuje tak idealnie do teczki lub torby na laptop. Co więcej, możliwość zasilania z interfejsu USB oznacza, iż użytkownicy nie muszą nosić ze sobą zasilacza. Wystarczy podłączyć urządzenie P-150 do laptopa i rozpocząć skanowanie. Wbudowane oprogramowanie CaptureOnTouch lite umożliwia pracownikom mobilnym skanowanie z komputerów innych użytkowników bez konieczności instalowania nowej aplikacji czy sterownika.

Zaawansowane i intuicyjne przetwarzanie obrazu


Precyzyjny czujnik o rozdzielczości 600 dpi dostarcza obraz o niesamowitej jakości, natomiast szeroki wachlarz funkcji przetwarzania, takich jak automatyczne wykrywanie koloru, automatyczne wykrywanie rozmiaru strony i korekcja przekosu oraz rozpoznawanie kierunku tekstu, gwarantuje najwyższą jakość i wydajność skanowania.

CaptureOnTouch - jeszcze łatwiejsze skanowanie

Oprogramowanie CaptureOnTouch firmy Canon zapewnia łatwe i wydajne skanowanie, włączając w to jednoprzyciskowe skanowanie typowych zadań, takich jak skanowanie do poczty e-mail lub skanowanie na pulpit. Użytkownicy mają również możliwość instalacji opartego na rozwiązaniu typu „cloud” oprogramowania Evernote,umożliwiającego łatwe i szybkie przesyłanie informacji do Internetu, skąd mogą być wygodnie pobrane z dowolnego miejsca.

Bezproblemowy interfejs


Urządzenie P-150 współpracuje z całą gamą innych aplikacji do przetwarzania obrazów poprzez dołączenie standardowych sterowników TWAIN i ISIS. Co więcej urządzenie P-150 posiada również certyfikat Kofax Virtual Rescan (VRS).

Łatwe zarządzanie dokumentami


Oprogramowanie CaptureOnTouch firmy Canon oraz zintegrowane aplikacje, takie jak BizCard Reader, umożliwiają użytkownikom skanowanie i importowanie wizytówek bezpośrednio do plików z kontaktami. PaperPort umożliwia również lepsze zarządzanie i odzyskiwanie plików elektronicznych.

Przyjazny środowisku


Dzięki zasilaniu przez interfejs USB oraz poborowi mocy na poziomie 5 W urządzenie P-150 jest przyjazne środowisku. Zgodność z przepisami ENERGY STAR - urządzenie potrzebuje mniejszej ilości energii do pracy.

Stylowy, nowoczesny wygląd


Nowoczesne, polerowane wykończenie w czarnym kolorze sprawia, iż urządzenie P-150 jest stylową inwestycją.

Wieloplatformowa zgodność


Urządzenie P-150 jest zgodne z systemami Mac – dołączono do niego sterownik Mac TWAIN oraz oprogramowanie CaptureOnTouch w wersji Mac. Dla organizacji pracujących w otwartej architekturze dostępny jest również zgodny z SANE sterownik Linux. Sterownik ten można pobrać ze strony wsparcia dla oprogramowania firmy Canon.

Dane techniczne produktu

Więcej informacji o produkcie Canon imageFORMULA P-150, jego cechach i możliwościach.