Canon imageFORMULA DR-M160

imageFORMULA DR-M160

Urządzenie imageFORMULA DR-M160 to najbardziej wydajny skaner nabiurkowy w swojej klasie. Solidna konstrukcja, wysoka prędkość i niezawodna obsługa nośników sprawiają, że jest to idealne rozwiązanie do intensywnych zadań skanowania.

Korzyści

  • Najlepsza w klasie szybkość skanowania, nawet do 60 str./min.
  • Solidna konstrukcja — cykl pracy na poziomie 7 000 zeskanowanych stron dziennie
  • Kompaktowa i wydajna konstrukcja
  • Wyjątkowa niezawodność obsługi papieru z funkcją ponowienia separacji

Cechy szczegółowe

Przyjrzyj się dokładniej produktowi Canon imageFORMULA DR-M160

Szybkie skanowanie w środowiskach o dużej ilości zadań


Dzięki imponującej prędkości skanowania dwustronnego - nawet do 60 str./min. / 120 obr./min. - przy rozdzielczości 300 dpi, która jest idealna do przetwarzania OCR, urządzenie DR-M160 zapewnia wysoką jakość skanowania w wymagających środowiskach

Solidna konstrukcja zapewniająca szybką pracę


Solidna konstrukcja z podajnikiem o imponującej pojemności 60 arkuszy, który może pomieścić mieszany pakiet dokumentów, zwiększając w ten sposób wydajność grupy roboczej. Model DR-M160 opracowano, żeby zapewnić wyjątkowo niezawodne podawanie i separację różnych rodzajów nośników - od grubych po cienkie arkusze, od laminowanych wizytówek po dokumenty o długości trzech metrów. Urządzenie DR-M160 skonstruowano z myślą o obsłudze 7000 skanowanych dokumentów dziennie. Wyposażono je w solidne rolki podawania i system transportu dokumentów, dzięki którym model ten jest wyjątkowo wytrzymały i może obsłużyć cięższe zadania.

Bezproblemowe podawanie papieru


Unikalny system wznawiania pracy i separacji przy wykryciu podwójnego wciągnięcia - automatyczne ponowne podanie arkusza w przypadku wykrycia podwójnego podania, co pomaga zminimalizować potrzebę interwencji użytkownika. Przycisk zwalniania podwójnego podania umożliwia użytkownikowi zignorowanie wykrywania nieprawidłowości w podawaniu i kontynuowanie skanowania.

Dołączone intuicyjne oprogramowanie ułatwiające obsługę


Do urządzenia imageFORMULA DR-M160 dołączono łatwe w obsłudze oprogramowanie, pozwalające na bezproblemowe skanowanie i zarządzanie dokumentami. CaptureOnTouch dysponuje intuicyjnym interfejsem użytkownika, do którego dodano funkcję pełnej automatyki, pozwalającą uprościć operację skanowania. Program dysponuje również funkcjami skanowania do wielu formatów plików (PDF, PDF-A, TIFF, JPEG, BMP i PowerPoint) i obsługą SharePoint. CapturePerfect to idealne rozwiązanie do obsługi najważniejszych zadań skanowania, ponieważ dostarcza najpełniejsze możliwości wyświetlania i wysyłania – w tym bezpośrednio do folderu, poczty e-mail i SharePoint. Dołączono również wiodące programy z zakresu przetwarzania obrazu - Kofax VRS i eCopy PDF Pro Office - które umożliwiają szybkie tworzenie, edycję i konwertowanie dokumentów PDF.

Dodaj moduł skanera płaskiego 101

Opcjonalny moduł skanera płaskiego 101 to idealny dodatek do urządzenia DR-M160. Dzięki możliwości łatwego podłączenia (za pomocą kabla USB) może on bezproblemowo współpracować podczas skanowania oprawionych bądź delikatnych dokumentów z zachowaniem wysokiej precyzji.

Dane techniczne produktu

Więcej informacji o produkcie Canon imageFORMULA DR-M160, jego cechach i możliwościach.