Canon imageFORMULA DR-C125

imageFORMULA DR-C125

Smukłe i kompaktowe urządzenie imageFORMULA DR-C125 pozwala zaoszczędzić wyjątkowo dużo miejsca. Unikatowa konstrukcja pionowego podawania i scieżki w kształcie litery J sprawiają, że jest ono idealne w przypadku biur o dużym nakładzie pracy, a także w niewielkich przedsiębiorstwach.

Korzyści

  • Smukła, kompaktowa konstrukcja z podawaniem pionowym o ścieżce transportu dokumentów w kształcie litery J
  • Nieskomplikowane skanowanie dzięki intuicyjnym funkcjom
  • Wysoka prędkość skanowania dwustronnego: do 25 str./min. w rozdzielczości 300 dpi
  • Pełny pakiet oprogramowania do potrzeb skanowania
  • Hybrydowy model dla użytkowników systemów Mac i Windows

Cechy szczegółowe

Przyjrzyj się bardziej szczegółowo Canon imageFORMULA DR-C125

Kompaktowy profil, unikatowa konstrukcja


Dzięki połączeniu unikatowej konstrukcji i nowatorskich funkcji urządzenie DR-C125 oferuje przystępne cenowo skanowanie bez spadku wydajności. Pionowy system transportu dokumentów w kształcie litery J sprawia, że model DR-C125 zajmuje najmniej miejsca z urządzeń w swojej klasie. Urządzenie DR-C125 można umieścić tylną częścią przysuniętą do ściany lub na brzegu biurka, gdzie ilość miejsca jest ograniczona. Skanowanie grubych i laminowanych wizytówek przebiega łatwo dzięki opcji prostego przebiegu papieru, która sprawia, że model DR-C125 jest wyjątkowo wszechstronny.

Szybkie i niezawodne skanowanie

Urządzenie DR-C125 oferuje imponującą prędkość skanowania w kolorze, nawet do 25 stron na minutę (lub 50 obrazów na minutę w trybie dwustronnym), a także niezawodny mechanizm podawania papieru dzięki ultradźwiękowemu wykrywaniu podwójnych wciągnięć.

Łatwa obsługa, doskonałe rezultaty


Urządzenie DR-C125 wyposażono w nowatorskie funkcje, które wspomagają użytkowników w procesie skanowania. CaptureOnTouch zaopatrzono w funkcję pełnej automatyki, która stosuje najlepsze ustawienia dostosowane do dokumentu. Skanowanie jednym dotknięciem pozwala uprościć skomplikowane zadania, które można teraz ukończyć w kilka sekund. Inną nowatorską funkcją modelu DR-C125 jest opcja podawania dokumentów stroną zadrukowaną do góry, co pozwala użytkownikom na podawanie dokumentów w naturalnym ułożeniu i oszczędność czasu.

Zmodyfikowany CaptureOnTouch.

Zmodyfikowany CaptureOnTouch wyposażono w uproszczony interfejs użytkownika, zapewniający bardziej intuicyjne skanowanie. Użytkownicy mogą szybko skonwertować dokumenty papierowe do wielu formatów (PDF, TIFF, JPEG, BMP i PowerPoint), a także mogą skanować dokumenty bezpośrednio do SharePoint lub Evernote. CaptureOnTouch umożliwia również stworzenie łatwego systemu archiwizowania dokumentów – pozwala utworzyć dokumenty PDF z opcją wyszukiwania, umożliwiającą szybkie odnalezienie tekstu. Dokumenty można również skanować do plików PDF/A, będących standardowym formatem długoterminowej archiwizacji.

Bogate i wszechstronne oprogramowanie.

Model DR-C125 wyposażono w bogaty zestaw dołączonego oprogramowania, który zapewni użytkownikom wydajniejszą pracę. Oprócz CaptureOnTouch dołączono również aplikacje Bizcard, OmniPage, Paperport, eCopy PDF Pro Office i PageManager (Mac).

Skanuj w chmurze

Skanuj bezpośrednio do Evernote, usługi zarządzania danymi typu „cloud” (chmura). Oprogramowanie CaptureOnTouch zawiera przycisk zadania, który skanuje i przesyła dane bezpośrednio do serwerów Evernote. Informacje można następnie odtworzyć, korzystając ze smartfonu lub komputera w dowolnym miejscu na świecie.

Dane techniczne produktu

Więcej informacji o produkcie Canon imageFORMULA DR-C125, jego cechach i możliwościach.