Canon imageFORMULA DR-C120

imageFORMULA DR-C120

Wydajny i niezawodny skaner dokumentowy imageFORMULA DR-C120 jest łatwym w obsłudze i ekonomicznym rozwiązaniem do rejestrowania obrazu w małych biurach i działach dużych przedsiębiorstw.

Korzyści

  • Szybkie skanowanie materiałów w kolorze — do 40 obrazów/min
  • Niewielkie rozmiary i łatwa obsługa
  • Pakiet zaawansowanego oprogramowania, w tym eCopy PDF Pro Office
  • Dodatki plug-in do obsługi aplikacji w chmurze: Google Docs, Evernote i SharePoint
  • Niezawodna obsługa dokumentów
  • Zaawansowany system przetwarzania obrazu
  • Bardzo duża energooszczędność

Szczegółowy opis cech

Przyjrzyj się dokładniej produktowi Canon imageFORMULA DR-C120

Szybkie, wydajne skanowanie


Dzięki innowacyjnym technologiom przetwarzania obrazu firmy Canon urządzenie DR-C120 umożliwia wydajne dwustronne skanowanie w kolorze z maks. szybkością 40 obrazów/min. Podajnik dokumentów na 50 arkuszy umożliwia wydajniejszą pracę.

Łatwa obsługa i niewielkie rozmiary


Przedni pulpit operatora urządzenia DR-C120, opracowany z myślą o łatwości obsługi, ułatwia zatrzymywanie, uruchamianie i wznawianie skanowania — wystarczy jedno dotknięcie przycisku. Przycisk „Start” umożliwia wygodne uruchamianie często wykonywanych zadań, a to przekłada się nie tylko na oszczędność czasu, lecz także na dokładność, ponieważ wszystkie ustawienia skanowania są już wstępnie zdefiniowane. Kompaktowe urządzenie DR-C120 zapewnia uniwersalność w miejscach, w których przestrzeń na biurku ma kluczowe znaczenie. Specjalna konstrukcja (trzy tryby) umożliwia skanowanie z otwartą, zamkniętą lub półotwartą tacą wyjściową.

Większe możliwości dzięki pełnemu pakietowi oprogramowania


Urządzenie DR-C120 jest dostarczane z bogatym zestawem zaawansowanego oprogramowania, które umożliwia uzyskiwanie profesjonalnych wyników skanowania: CaptureOnTouch, CapturePerfect, BizCard, OmniPage, PaperPort i eCopy PDF Pro Office. Intuicyjne oprogramowanie CaptureOnTouch umożliwia zapisywanie efektów skanowania w wielu formatach, w tym PDF, PDF-A, TIFF, JPEG, BMP i PPTX. Skanowane dokumenty można zapisywać także bezpośrednio w aplikacjach dostępnych w chmurze, np. SharePoint, Evernote czy Google Docs. Pakiet obejmuje pełną licencję na eCopy PDF Pro Office — zaawansowaną i łatwą w użyciu aplikację do tworzenia, edytowania i konwertowania plików PDF.

Imponująca obsługa dokumentów


Wytrzymały mechanizm podawania umożliwia optymalne przekazywanie i rozdzielanie dokumentów — bez względu na ich rodzaj — nawet w przypadku skanowania cienkich i grubych materiałów w ramach jednego pakietu. Uniwersalne urządzenie DR-C120 może skanować także wizytówki, dokumenty tożsamości, dokumenty o długości 3 m, a nawet dokumenty formatu A3 (w trybie folio).

Zaawansowana jakość obrazu


Urządzenie DR-C120 jest wyposażone w intuicyjnie obsługiwane funkcje, dzięki czemu nie wymaga specjalnego przygotowania w przypadku skanowania różnorodnych dokumentów — wystarczy ułożyć materiały i uruchomić skanowanie. Dostępne funkcje, w tym automatyczne wykrywanie rozmiaru strony, wykrywanie koloru i usuwanie przekosu, zapewniają doskonałe wyniki każdego skanowania. Obsługę można uprościć jeszcze bardziej — wystarczy użyć funkcji pełnej automatyki, która dostosowuje ustawienia skanera do zawartości dokumentu.

Ekologiczne rozwiązanie


Urządzenie DR-C120 jest bardzo energooszczędne. Zużywa o połowę mniej energii niż wiele innych skanerów tej klasy. Skaner wyłącza się automatycznie razem z komputerem, co dodatkowo ułatwia pracę i pozwala oszczędzać energię.

Dane techniczne produktu

Więcej informacji o produkcie Canon imageFORMULA DR-C120, jego cechach i możliwościach.