Canon imageFORMULA DR-7550C

imageFORMULA DR-7550C

Urządzenie imageFORMULA DR-7550C to oferta dla tych, którzy szukają solidnego skanera stworzonego z myślą o użytkownikach.

Korzyści

  • Duża szybkość skanowania w kolorze — 75 str./min w rozdzielczości 200 i 300 dpi
  • Wygodna konstrukcja pozwalająca na obsługę z przodu urządzenia
  • Duża pojemność podawania — 500 arkuszy
  • Krótki i energooszczędny czas rozgrzania skanera
  • Zaawansowany system przetwarzania obrazu
  • Solidna konstrukcja — cykl pracy na poziomie 22 500 zeskanowanych stron dziennie
  • Dołączony zestaw programów Capture Perfect

Cechy szczegółowe

Przyjrzyj się dokładniej produktowi Canon imageFORMULA DR-7550C

Wydajność na wyciągnięcie ręki


Urządzenie DR-7550C przechwytuje z ogromną szybkością 75 str./min w rozdzielczości 300 dpi (A4, układ pionowy) w przypadku skanowania w kolorze oraz w trybie czarno-białym. Specjalny wbudowany układ przetwarzania obrazów osiąga maksymalne przewidywane prędkości nawet w przypadku wyboru wielu funkcji przetwarzania obrazu.

Optymalna konstrukcja dla operatora


Urządzenie DR-7550C pozwala na pełną obsługę z przodu urządzenia, co zapewnia komfort i wygodę ładowania, podawania i wyjmowania dokumentów. Co więcej, panel sterowania i przyciski zadań znajdujące się na poziomie oczu zostały zaprojektowane z myślą o dobrej widoczności.

Elastyczne i wyjątkowo wydajne


Faktury, dowody dostawy, raporty, wykresy — to tylko niektóre z dokumentów, które pojawiają się każdego dnia w firmach. Urządzenie DR-7550C pozwala w wygodny sposób radzić sobie z nimi wszystkimi, zwiększając wydajność i zmniejszając koszty papieru.

Automatyczny podajnik arkuszy A3 pozwala załadować do 500 arkuszy i obsługuje 3 różne tryby podawania papieru. Solidny mechanizm z łatwością podaje i rozdziela wymieszane dokumenty, a w nielicznych przypadkach wystąpienia błędu czujnik systemu ultradźwiękowego wykrywania pobrania dwóch kartek natychmiast powiadamia użytkownika o błędzie, co pozwala rozwiązać problem od razu.

Urządzenie DR-7550C jest także wyjątkowo przyjazne dla środowiska i jest jednym z najbardziej wydajnych energetycznie skanerów w swojej klasie.

Zaawansowany system przetwarzania obrazu


Ogromna gama zaawansowanych funkcji, takich jak: automatyczne wykrywanie koloru, rozpoznawanie kierunku tekstu, automatyczne wykrywanie rozmiaru strony i prostowanie, zapewniają najwyższą jakość i optymalną wydajność.

Stworzone do ciężkich zadań


Urządzenie DR-7550C zostało stworzone na potrzeby najcięższych zadań, niezawodnie zapewniając dzienny cykl pracy na sugerowanym poziomie do 22 500 zeskanowanych stron.

Dołączone oprogramowanie i opcje


Do urządzenia DR-7550C jest dołączany także pakiet CapturePerfect firmy Canon z zestawem programów Capture Perfect Software Developers Kit (SDK), pozwalających na prostą integrację dostosowaną do potrzeb użytkownika.

Dane techniczne produktu

Więcej informacji o produkcie Canon imageFORMULA DR-7550C, jego cechach i możliwościach.