Canon imageFORMULA DR-3010C

imageFORMULA DR-3010C

DR-3010C to reprezentacyjny skaner firmy Canon dla grup roboczych, przeznaczony dla biur o dużych wymaganiach. To niewielkie i proste w obsłudze urządzenie z łatwością radzi sobie z najcięższymi zadaniami.

Korzyści

  • Duża szybkość: 40 str./min w czerni i bieli, 30 str./min w kolorze
  • Trwałość pozwalająca na realizację najcięższych zadań
  • Wygodne, łatwe skanowanie dzięki CaptureOnTouch
  • Niezawodne przenoszenie — obsługa szerokiej gamy nośników
  • Wiodąca w swojej klasie wydajność energetyczna
  • Wysoce funkcjonalne oprogramowanie o dużej ilości funkcji umożliwiające natychmiastowe korzystanie

Cechy szczegółowe

Przyjrzyj się dokładniej produktowi Canon imageFORMULA DR-3010C

Doskonała prędkość

Skaner DR-3010c został opracowany z myślą o wyśrubowanych wymaganiach stawianych w dzisiejszych czasach. Z łatwością radzi sobie zarówno z najtrudniejszymi, jak i zwykłymi, codziennymi zadaniami dzięki maksymalnej prędkości skanowania na poziomie 40 str./min w czerni i bieli (200 i 300 dpi) i 30 str./min w kolorze (200 dpi).

Wysoka wydajność

Dzięki możliwości obsługi nawet 3 000 dokumentów dziennie urządzenie DR-3010C z łatwością sprosta najwyższym wymaganiom. Podajnik na 50 arkuszy umożliwia skanowanie dużych pakietów dokumentów za pomocą jednej, szybkiej operacji, która pozwala zaoszczędzić czas. Urządzenie DR-3010C można podłączyć za pośrednictwem kabla USB do opcjonalnego modułu skanera płaskiego 101, co umożliwia skanowanie oprawionych i delikatnych dokumentów.

Łatwe skanowanie

DR-3010C to nowoczesny skaner niewielkich rozmiarów, który z łatwością zmieści się w każdym biurze. Codzienne zadania można przeprowadzać jednym dotknięciem, co zwiększa wydajność użytkowników, korzystając z dziewięciu programowalnych przycisków zadań i przyjaznego użytkownikowi oprogramowania CaptureOnTouch. Liczne funkcje, takie jak automatyczne wykrywanie koloru, automatyczne rozpoznawanie orientacji tekstu oraz pomijanie pustych stron, eliminują konieczność sortowania dokumentów przed skanowaniem. Wystarczy je załadować, a DR-3010C zajmie się resztą. Rozdzielczość optyczna wynosząca 600 dpi oraz najnowsze funkcje przetwarzania obrazu zapewniają niesamowitą jakość skanowania za każdym razem.

Niezawodne skanowanie

Nachylona ścieżka podawania papieru oraz technologia rolki zwrotnej firmy Canon gwarantują doskonałą niezawodność skanowania materiałów różnego rodzaju. Błędy podawania są szybko wykrywane i naprawiane dzięki systemowi ultradźwiękowego wykrywania pobrania dwóch kartek. Obsługiwane są materiały wszelkiego rodzaju: od delikatnych dokumentów po materiały grube i wytłaczane. W trybie Folio można nawet skanować dokumenty w formacie A3, co jest cechą unikatową dla skanerów tego typu. Obsługiwane jest również skanowanie długich dokumentów (do 3 metrów).

Urządzenie przyjazne środowisku

DR-3010C jest o połowę bardziej wydajny energetycznie od innych, podobnych skanerów. Można nawet zsynchronizować jego włączanie i wyłączanie z komputerem, do którego jest podłączony.

Bogate oprogramowanie

Do urządzenia DR-3010C dołączono bogaty wybór oprogramowania wspomagającego, w tym CaptureOnTouch, CapturePerfect, Kofax VRS, eCopy PDF Pro Office, OmniPage, PaperPort i BizCard Reader. Dołączono również sterownik Patch Code i opcję kodów paskowych, co umożliwia szybkie separowanie partii dokumentów.

Dane techniczne produktu

Więcej informacji o produkcie Canon imageFORMULA DR-3010C, jego cechach i możliwościach.