Canon imageFORMULA DR-2020U

imageFORMULA DR-2020U

Popraw zarządzanie dokumentami w swoim biurze za pomocą szybkiego i łatwego w obsłudze skanera DR-2020U, który pomaga redukować koszty i zwiększać zyskowność.

Korzyści

  • Duża szybkość skanowania w kolorze, 20 str./min. lub 40 obr. /min. (200 dpi).
  • Poprawiona jakość obrazu
  • Wszechstronne skanowanie - ADF, skaner płaski i unikatowy podajnik wizytówek
  • Szybkie i łatwe skanowania za pomocą oprogramowania CaptureOnTouch
  • Załączone wysoce funkcjonalne oprogramowanie.

Cechy szczegółowe

Przyjrzyj się dokładniej produktowi Canon imageFORMULA DR-2020U

Łatwe, uniwersalne skanowanie


Przystępny cenowo i łatwy w użyciu DR-2020U umożliwia szybkie skanowanie dwustronne zarówno w małej firmie jak i w domowym biurze, a także w działach korporacji, zapewniając doskonałą jakość i funkcjonalność.

Niewielki skaner DR-2020U, w eleganckiej czarnej obudowie, jest wyposażony w trzy wszechstronne opcje skanowania, które sprawiają, że świetnie sprawdza się w obsłudze szerokiego zakresu dokumentów, od dużych partii faktur i raportów do książek, delikatnych zapisów archiwalnych i wizytówek klientów.

Szybkie skanowanie


Zwiększaj produktywność za pomocą szybkiego skanowania dwustronnego o takiej samej prędkości dla dokumentów czarno-białych i kolorowych. DR-2020U może skanować do 20 str./minutę lub 40 obrazów/minutę (z rozdzielczością 200 dpi) podczas korzystania z automatycznego podajnika dokumentów.

Poprawiona jakość obrazu


Zaawansowane funkcje obrazu gwarantują najwyższej jakości rezultaty, dostępne są np.: usuwanie śladów po dziurkaczu, automatyczne wykrywanie rozmiaru strony, korekcja przekosu i zaawansowane poprawianie tekstu. Funkcje te zapewniają ostrość i czytelność obrazów. Kolorowe raporty i zdjęcia mogą być skanowane w wyjątkowej jakości dzięki zastosowaniu najnowszego układu czujników obrazu firmy Canon o rozdzielczości 600 dpi i trójwymiarowej korekcji kolorów.

Wszechstronne opcje skanowania


W celu zapewnienia jak największej uniwersalności użytkownicy mogą załadować maks. 50 arkuszy do automatycznego podajnika dokumentów lub skanować ręcznie, korzystając z opcji skanowania płaskiego (z szyby). Dodatkowo, dedykowany podajnik wizytówek może pomieścić do 15 wizytówek w celu szybkiego przetwarzania biznesowych informacji kontaktowych.

Łatwa obsługa za naciśnięciem jednego przycisku


Nawet użytkownicy, którzy nie mają doświadczenia w skanowaniu, przekonają się, że DR-2020U jest wyjątkowo szybki i łatwy w obsłudze. Intuicyjny panel użytkownika posiada 3 zilustrowane przyciski do szybkiego i efektywnego „jednoprzyciskowego” przeprowadzenia często wykonywanych zadań skanowania takich, jak skanowanie do poczty e-mail, skanowanie do folderu i skanowanie do drukarki. Oprogramowanie CaptureOnTouch firmy Canon jeszcze bardziej ułatwia pracę, redukując błędy i oszczędzając cenny czas.

Wysoce funkcjonalne oprogramowanie


Wraz z DR-2020U dostarczany jest wszechstronny zestaw oprogramowania z narzędziami umożliwiającymi efektywne skanowanie, edycję, segregowanie i zarządzanie dokumentami. Za pomocą dołączonego oprogramowania PaperPort użytkownicy mogą bezpośrednio wysyłać pliki do Microsoft SharePoint lub innych aplikacji. Inne przydatne oprogramowanie firmy Canon, które dołączono, to CapturePerfect, BizCard, Nuance OmniPage i eCopy PDF Pro Office.

Oszczędność energii i pieniędzy


DR-2020U jest zgodny z normami Energy Star, posiada funkcję automatycznego włączania i wyłączania, zależnie od stanu zasilania komputera PC, do którego jest podłączony.

Dane techniczne produktu

Więcej informacji o produkcie Canon imageFORMULA DR-2020U, jego cechach i możliwościach.