Kanały RSS Canon

Co to jest RSS?

RSS (Really Simple Syndication), albo kanały wiadomości, to oparty na XML frmat dystrybucji treści. Pozwala Ci być na bieżąco ze zmianami na Twoich ulubionych stronach internetowych, bez potrzeby odwiedzania każdej z osobno.

Kanał RSS Canon oferuje zawartość wiadomości z Canon Europe, w tym nagłówki, podsumowania, oraz linki do strony Canon-Europe.com.

 

Jak używać kanałów wiadomości RSS Canon?

Aby rozpoczać korzystanie z kanałów informacyjnych Canona. musisz pobrać czytnik RSS, który będzie sprawdzał subskrybowane strony i wyświetlał je w jednym miejscu. Znalezienie czytnika jest łatwe, jest ich bardzo wiele - niektóre są aplikacjami internetowymi, inne to programy do pobrania na komputer.

 

Gdzie znaleźć czytnik RSS?

Jest wiele czytników kanałów dostępnych do pobrania, kompatybilnych z różnymi systemami operacyjnymi. Musisz wybrać taki, który będzie działał na Twoim komputerze.

Poniżej znajdziesz listę internetowych czytników RSS:


Bloglines
Microsoft Live
FeedZilla
NewsGator
My Yahoo!

Kiedy masz już czytnik, po prostu wprowadź do niego adres strony, lub kliknij ikonę RSS na dole strony wiadomości Canon Europe. Czytnik będzie regularnie sprawdzał wiadomości na naszej stronie i podawał Ci najnowsze informacje.

Które strony Canon mogę dodać do swoich kanałów RSS?

Subskrybując kanał RSS Canon otrzymasz najnowsze informacje wymienione poniżej, w jednym miejscu od razu po publikacji.

 

spacer
					image
Kanały RSS
Wiadomości o firmie
Wiadomości dla klientów biznesowych
Wiadomości dla klientów indywidualnych