Należy pamiętać, że usługa ta jest obecnie zawieszona na czas prac naprawczych i optymalizacji procesów recyklingu materiałów eksploatacyjnych do drukarek atramentowych w celu spełnienia potrzeb i wymagań klientów. Aby uzyskać więcej informacji na temat punktów odbioru zużytych kaset z atramentem przeznaczonych do utylizacji, należy skontaktować się z władzami samorządowymi, placówką utylizacji odpadów lub odbiorcą odpadów pochodzących z gospodarstwa domowego albo zapoznać się z zatwierdzonym schematem utylizacji sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Pracujemy nad jak najszybszym przywróceniem naszej usługi. Dziękujemy za wyrozumiałość.

Program recyklingu kaset z tonerem firmy Canon

Wypełnij poniższy formularz, aby zamówić bezpłatne koperty pocztowe do zwrotu zużytych kaset z atramentem firmy Canon.

Pamiętaj, że w ramach tego programu można zwracać tylko oryginalne kasety z atramentem firmy Canon. Listę przyjmowanych kaset można znaleźć tutaj.

W przypadku każdego zamówienia wyślemy dwie bezpłatne koperty pocztowe. Każda koperta pomieści od 5 do 10 kaset. Bylibyśmy wdzięczni za przesyłanie co najmniej pięciu kaset w każdej kopercie. Pomoże to zmniejszyć negatywny wpływ tej usługi na środowisko.

Po zapełnieniu każdej koperty należy ją zamknąć i wrzucić do dowolnej skrzynki pocztowej. Zwrócone kasety zostaną poddane recyklingowi.

Moje kasety są na liście obsługiwanych produktów

Pola oznaczone „*” są obowiązkowe

Dane zamawiającego