Simulation & Design Projectors

Projektory do wizualizacji i projektowania

Możliwość łatwego wyświetlania atrakcyjnych zdjęć i filmów.

Seria Canon Laser XEED WUXGA

Profesjonalistów poszukujących najwyższej jakości laserowych projektorów instalacyjnych do zastosowań handlowych, medycznych i edukacyjnych z pewnością zainteresuje gama urządzeń Canon XEED LASER z nowym, centralnie umieszczonym obiektywem, niewymagającym praktycznie żadnej konserwacji laserem, łącznością HDBaseT i sześcioma obiektywami do wyboru.

Canon XEED LASER Series

Seria Laser XEED WUXGA

Niewymagające zbyt intensywnej konserwacji projektory laserowe LCOS charakteryzujące się dużą jasnością i dokładnym odwzorowaniem kolorów

Canon XEED LASER Series

Znakomita jakość obrazu

Zdjęcia i filmy w wysokiej rozdzielczości można rzutować z zachowaniem rzeczywistej jasności, dynamicznych kolorów i dużego kontrastu oryginałów. Projektory do projektowania generują wyraźny, dokładnie odwzorowany i pozbawiony zakłóceń oraz efektu kratownicy obraz. Liczne tryby wyświetlania obrazu zapewniają znakomite efekty w niemal każdym oświetleniu i środowisku.

Connectivity wide view man projector presentation

Uniwersalne opcje połączeń

Złącza HDMI, DVI, VGA i USB oraz obsługa oprogramowania Crestron RoomView.

Versatile connectivity projector in situ presentation

Łatwy montaż

Projektory do wizualizacji są wyposażone w uniwersalny zakres trybów pracy, a ponadto można regulować ich parametry. Mogą być używane w dowolnym miejscu lub bez problemu zainstalowane na ścianie lub pod sufitem. Znakomicie sprawdzają się w przypadku pojedynczych i wieloprojektorowych instalacji, takich jak zestawy pionowe i systemy połączone.

WUX6500 Close up angle beauty shot

Szukasz innego produktu?