Compact and portable hero image projector close up

Projektory instalacyjne

Rozwiązania z możliwością rozbudowy pod kątem dowolnego środowiska.

Seria Canon Laser XEED WUXGA

Profesjonalistów poszukujących najwyższej jakości laserowych projektorów instalacyjnych do zastosowań handlowych, medycznych i edukacyjnych z pewnością zainteresuje gama urządzeń Canon XEED LASER z nowym, centralnie umieszczonym obiektywem, niewymagającym praktycznie żadnej konserwacji laserem, łącznością HDBaseT i sześcioma obiektywami do wyboru.

Canon XEED LASER Series

Seria Laser XEED WUXGA

Niewymagające zbyt intensywnej konserwacji projektory laserowe LCOS charakteryzujące się dużą jasnością i dokładnym odwzorowaniem kolorów

Canon XEED LASER Series

Łatwy montaż i prosta obsługa

Obsługa poszczególnych projektorów jest bardzo prosta. Elektronicznie sterowany zoom, ostrość i zmianę położenia obiektywu można regulować pilotem z dokładnością do jednej drugiej piksela. Znakomicie sprawdza się to w przypadku pojedynczych i wieloprojektorowych instalacji, takich jak zestawy pionowe, systemy połączone i kopuły. Bardzo wydajne lampy są dostępne z tyłu, a filtry powietrza są wysuwane. Dzięki temu konserwacja projektorów jest szybka i łatwa.

WUX6500 Close up angle beauty shot

Wymienne obiektywy

Rozbuduj swój projektor. Oferta obejmuje pięć znakomitej jakości wymiennych obiektywów do projektorów XEED i osiem obiektywów do serii LX.

Connectivity wide view man projector presentation

Uniwersalne przetwarzanie obrazu o wysokiej jakości

Optyczny system AISYS, który gwarantuje nieskazitelny obraz, i duży wybór złączy sprawiają, że te profesjonalne projektory generują obraz o bardzo wysokiej jakości i zapewniają uniwersalne opcje połączeń. Sprzętowe łączenie krawędzi umożliwia bezproblemowe scalanie obrazu z wielu projektorów. Czteropunktowa korekcja zniekształceń trapezowych gwarantuje ostrość i precyzję odwzorowania obrazu nawet w przypadku wyświetlania go pod pewnym kątem.

Connectivity wide view man projector presentation

Szukasz innego produktu?