Full HD hero image sunset hands framing sun

Projektory Full HD

Zestawienie bardzo szczegółowego obrazu i bezproblemowego sterowania.

XEED WUX500ST

Zaawansowany technicznie, uniwersalny i kompaktowy projektor o krótkim rzutowaniu i rozdzielczości WUXGA z łącznością Wi-Fi i HDBaseT

XEED WUX500ST

XEED WUX500ST

Wszechstronny, uniwersalny projektor o krótkim rzutowaniu

XEED WUX500ST

Panele LCOS z technologią AISYS

W każdym projektorze Full HD XEED zastosowano panele LCOS (Liquid Crystal On Silicon) w połączeniu z naszą technologią AISYS, dzięki czemu generowany obraz jest niezwykle wyraźny i szczegółowy. Nawet w środowisku o dużej jasności kolory są idealnie odwzorowane, a obrazy wolne od niechcianych efektów „kratownicy” lub „tęczy”, które często występują w przypadku paneli wykonanych w innych technologiach.

WUX6500 Close up angle beauty shot

Obsługa rozdzielczości HD/HD przez złącze HDMI

Projektory wyposażono w sprzętową obsługę rozdzielczości WUXGA (1900 × 1200) oraz wejścia DVI i HDMI™.

Connectivity wide view man projector presentation

Uniwersalność i kontrola

Korzystaj z bezproblemowej uniwersalności i kontroli nad obrazem. Każdy projektor obsługujący rozdzielczość 1080p ma zaawansowane funkcje, takie jak sprzętowe łączenie krawędzi. Umożliwia to łączenie obrazów z kilku projektorów w spójną całość i tworzenie imponujących projekcji wieloprojektorowych. Czteropunktowa korekcja trapezowa gwarantuje ostrość i precyzję odwzorowania obrazu, a regulacja pasowania w poziomie i w pionie umożliwia idealne wyrównanie paneli RGB, z dokładnością do jednego piksela.

XEED WUX5000- Flexibility and control ceiling mount

Szukasz innego produktu?