Compact and portable hero image projector close up

Projektory kompaktowe i przenośne

Znajdź najlepszy projektor przenośny, który zabierzesz ze sobą wszędzie.

LV-HD420

Przenośny projektor Full HD, doskonały do obsługi prezentacji w dużych pomieszczeniach i salach lekcyjnych, generujący jasny, wyraźny obraz o dobrym kontraście.

XEED-WUX6500 product shot front view

LV-HD420

Lekki, przenośny projektor Full HD z technologią DLP.

Front product shot of compact & protable projector model LV-WX320

Wygoda i mobilność

Profesjonalne prezentacje można przeprowadzać w dowolnym miejscu. Jeśli zależy Ci na najlepszym projektorze przenośnym do zastosowań biznesowych lub edukacyjnych, to mamy dla Ciebie odpowiednie urządzenie. Te projektory znakomicie sprawdzą się podczas podróży służbowych, szczególnie jeśli prezentacje odbywają się w różnych pomieszczeniach na uczelni lub w oddziałach firmy.

Conveniently portable close up beauty shot LV-WX300ST

Uniwersalne opcje połączeń

Źródło obrazu można podłączyć do złącza HDMI lub VGA. Złącze RJ-45 umożliwia zdalne monitorowanie i sterowanie, a rozwiązanie „Crestron Connected™” obsługuje pracę w sieci.

Versatile connectivity projector in situ presentation

Proste i efektywne

Każdy z małych projektorów można łatwo skonfigurować dzięki dużemu zakresowi korekcji trapezowej. Ponadto można zastosować korekcję kolorów z myślą o skutecznym rzutowaniu obrazu na kolorowych powierzchniach. Większość modeli ma wyłącznik zasilania (z wyjątkiem projektorów LV-WX300UST i LV-WX300USTi) oraz obsługuje tryb oszczędzania energii umożliwiający obniżenie kosztów i ograniczenie odgłosu pracy wentylatorów.

Simple and efficient close up beauty shot LV-X320

Szukasz innego produktu?