Compact and portable hero image projector close up

Projektory dla biznesu i branży edukacyjnej

Uniwersalne opcje wyświetlania obrazu w biurze i sali lekcyjnej.

Seria Canon Laser XEED WUXGA

Profesjonalistów poszukujących najwyższej jakości laserowych projektorów instalacyjnych do zastosowań handlowych, medycznych i edukacyjnych z pewnością zainteresuje gama urządzeń Canon XEED LASER z nowym, centralnie umieszczonym obiektywem, niewymagającym praktycznie żadnej konserwacji laserem, łącznością HDBaseT i sześcioma obiektywami do wyboru.

Canon XEED LASER Series

Seria Laser XEED WUXGA

Niewymagające zbyt intensywnej konserwacji projektory laserowe LCOS charakteryzujące się dużą jasnością i dokładnym odwzorowaniem kolorów

Canon XEED LASER Series

Uniwersalne opcje instalacji

Osoby, którym zależy na projektorze biznesowym, projektorze do zastosowań edukacyjnych lub projektorze laserowym, znajdą odpowiednie rozwiązanie w ramach tej serii urządzeń. Uniwersalny zakres trybów pracy i duży zestaw złączy sprawiają, że z projektorów można korzystać niemal wszędzie. Modele o krótkim i bardzo krótkim rzutowaniu doskonale nadają się do pracy w miejscach o ograniczonej przestrzeni.

Connectivity wide view man projector presentation

Wysoka jakość obrazu

Zaawansowane systemy optyczne firmy Canon zostały opracowane z myślą o optymalizacji jakości obrazu generowanego przez projektor. Te projektory są wyposażone w technologię DLP lub zaawansowaną technologię paneli LCOS, które zapewniają wyraźny, wiernie odwzorowany obraz z odpowiednio naświetlonymi kolorami i kontrastem, dzięki czemu czerń jest należycie intensywna, a obraz bardzo szczegółowy.

WUX6500 Close up angle beauty shot

Szukasz innego produktu?