Full Frame DSLR Camera

Pełnoklatkowe lustrzanki cyfrowe

Nasze pełnoklatkowe lustrzanki cyfrowe łączą w sobie znakomitą jakość obrazu i wyjątkowe parametry pracy.

Rejestrowanie wszystkich kolorów, niuansów i detali

Bezkompromisowe aparaty pełnoklatkowe firmy Canon cechują się szerokim zakresem dynamicznym, który pozwala zachować szczegóły w jasnych i ciemnych partiach ujęcia, obrazami o niskim poziomie szumów i małą głębią ostrości umożliwiającą tworzenie zachwycających zdjęć portretowych. Aparaty te gwarantują profesjonalne rezultaty w przypadku każdego zdjęcia.

EOS 5D Mark IV

EOS 5D Mark IV

Pełnoklatkowa matryca o rozdzielczości 30,4 MP w modelu 5D Mark IV zapewnia niezwykle szczegółowe obrazy, nawet w najjaśniejszych i najciemniejszych obszarach.

Odkryj więcej

Featured product
Użyto EOS 5D Mark IV
  • f/4
  • 1/1000
  • 800

Pełnoklatkowa lustrzanka cyfrowa

Dlaczego warto wybrać pełnoklatkową matrycę firmy Canon?

Rejestrowanie wszystkich detali

Pełnoklatkowe matryce CMOS firmy Canon umożliwiają rejestrowanie obrazów o wysokim poziomie szczegółowości dzięki szerokiemu zakresowi dynamicznemu, który ogranicza utratę detali w ciemnych i jasnych partiach ujęcia. Duża rozpiętość tonalna zapewnia większe możliwości na etapie postprodukcji.

Capture all the details

Fotografowanie w ciemnym otoczeniu z minimalnym poziomem szumów

Aparaty pełnoklatkowe firmy Canon zapewniają zdjęcia o niskim poziomie szumów i wysokiej klarowności. Wszystko dzięki dużym matrycom, które przechwytują maksymalną ilość światła, oraz procesorom DIGIC ograniczającym zniekształcenia obrazu.

Shoot in dark conditions with minimal noise

Tworzenie zachwycających portretów

Gama pełnoklatkowych aparatów firmy Canon zapewnia znacznie mniejszą głębię ostrości w porównaniu do możliwości aparatów z mniejszymi matrycami. Dzięki temu podczas wykonywania zdjęć portretowych można wyostrzyć obiekt na miękkim tle i uzyskać profesjonalne efekty.

Produce stunning portraits

Powiązane artykuły

Canon Professional Services

Członkowie uzyskują dostęp do wsparcia CPS, zarówno lokalnie, jak i na dużych imprezach, oraz do priorytetowej usługi naprawy. W przypadku niektórych poziomów członkostwa mogą bezpłatnie wypożyczyć produkty zastępcze.

Dołącz

Dowiedz się więcej

Canon Professional Services