PIXMA printer ink cartridges

Kasety z atramentem PIXMA

Wysokiej jakości atramenty zapewniające doskonałe wydruki

Drukarki PIXMA z oryginalnymi atramentami firmy Canon umożliwiają wydruk dokumentów i zdjęć z imponującą jakością i trwałością – atramenty, które dają pewność idealnej współpracy z Twoją drukarką.

Need help finding ink

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu atramentu?

Znajdź właściwy atrament, toner lub papier do swojej drukarki Canon.

Dowiedz się więcej

Oryginalne materiały eksploatacyjne

Oryginalne materiały eksploatacyjne firmy Canon są lepsze pod względem konstrukcji, dzięki czemu można mieć pewność, że są one niezawodne, zapewniają wysoką jakość i wartość, jakich oczekujesz od drukarek Canon.

Dowiedz się więcej

Genuine Consumables

Wygodne kasety z atramentem

Ciesz się maksymalnym komfortem dzięki systemowi FINE firmy Canon, w którym do wymiany są jedynie dwie kasety z atramentem – kolorowa, zapewniająca doskonałe drukowanie w kolorze, oraz czarna, odpowiadająca za ostry, czytelny tekst.

Convenient cartridges

Wysokiej jakości pojedyncze zbiorniki z atramentem

Dzięki systemowi pojedynczych zbiorników z atramentem firmy Canon wystarczy wymienić tylko poszczególne kolory w miarę ich wyczerpywania się. Umożliwia to doskonałe drukowanie w jasnych, precyzyjnych kolorach przy użyciu 5 lub więcej oddzielnych atramentów.

High quality single inks

Interesujące opcje

Zainspiruj się, zarejestruj się

Nigdy nie przegapisz najnowszych ofert firmy Canon, wskazówek, poradników, aktualności oraz zaproszeń na lokalne imprezy.

Zarejestruj się