Oprogramowanie PIXMA

Drukarki i urządzenia wielofunkcyjne serii PIXMA zapewniają wyjątkową jakość wydruków i wszechstronne oprogramowanie, które może zainspirować do twórczej pracy. Możesz na nowo odkryć utracone wspomnienia — wystarczy uporządkować i wydrukować zdjęcia, w tym zdjęcia z Facebooka. Łatwe skanowanie dokumentów, tworzenie plików PDF i dostęp do wyjątkowych usług w Internecie.

My Image Garden

Wykorzystaj pełnię możliwości urządzenia PIXMA. Oprogramowanie My Image Garden ułatwia uporządkowanie i drukowanie zdjęć. Zawiera wszystkie narzędzia potrzebne do kreatywnej pracy, w tym automatyczne sugestie, szablony i wiele więcej.


Zobacz prezentację My Image Garden

CREATIVE PARK PREMIUM

CREATIVE PARK PREMIUM to usługa internetowa przeznaczona dla użytkowników oryginalnych tuszów firmy Canon, która umożliwia pobieranie zdjęć, ilustracji, papierowych modeli do składania i innych materiałów autorstwa światowej sławy fotografów i grafików.

Stale aktualizowana baza materiałów niezmiennie dostarcza inspiracji dla użytkowników. Materiały z programu My Image Garden można przejrzeć, pobrać i wydrukować bezpośrednio na ekranie drukarki PIXMA, która obsługuje funkcję chmury, lub w aplikacji Canon PRINT.


Creative Park to ogólnodostępny serwis internetowy, który umożliwia tworzenie spersonalizowanych kart okolicznościowych, kalendarzy i wielu innych atrakcyjnych produktów fotograficznych i papierowych.

Porządkowanie zdjęć

Program umożliwia odszukanie zdjęć w komputerze. Nawet tych dawno zapomnianych. My Image Garden automatycznie porządkuje zdjęcia według daty wykonania i wyświetla je w widoku kalendarza. Wbudowana funkcja rozpoznawania twarzy ułatwia sortowanie obrazów według fotografowanych osób. Zdjęcia można łatwo grupować według wydarzeń, np. ślubów, imprez urodzinowych itp.

Kreacja i druk

Drukowanie zdjęć nigdy wcześniej nie było tak łatwe. My Image Garden udostępnia wszystkie ustawienia drukowania, w tym rodzaj, format i marginesy, na jednym, łatwym w obsłudze ekranie. Szeroki zakres wbudowanych szablonów i filtrów fotograficznych umożliwia przekształcanie zdjęć w dzieła sztuki. Menu My Art (Moje prace) pozwala tworzyć i drukować spersonalizowane pocztówki, kalendarze i fotokolaże.

Full HD Movie Print

Program umożliwia tworzenie zdjęcia z wybranych, najciekawszych fragmentów nagranego filmu. Wystarczy z filmu zarejestrowanego aparatem lub kamerą Canon wybrać interesujące klatki, które zostaną wydrukowane jako jedno zdjęcie. Można też scalić wiele klatek lub uwzględnić wiele filmów, aby przedstawić swoją opowieść.

Drukowanie na płytach

Przemyślane, profesjonalne wykończenie płyt. Funkcja drukowania na płytach (Direct Disc Print) umożliwia drukowanie bezpośrednio na płytach przystosowanych do zadrukowania. Za pomocą dostępnych szablonów można projektować własne etykiety — wystarczy dodać ulubione obrazy i wpisać tekst.