Oprogramowanie PIXMA

Drukarki i urządzenia wielofunkcyjne serii PIXMA zapewniają wyjątkową jakość wydruków i wszechstronne oprogramowanie, które może zainspirować do twórczej pracy. Możesz na nowo odkryć utracone wspomnienia — wystarczy uporządkować i wydrukować zdjęcia, w tym zdjęcia z Facebooka. Łatwe skanowanie dokumentów, tworzenie plików PDF i dostęp do wyjątkowych usług w Internecie.

My Image Garden

Wykorzystaj pełnię możliwości urządzenia PIXMA. Oprogramowanie My Image Garden ułatwia uporządkowanie i drukowanie zdjęć. Zawiera wszystkie narzędzia potrzebne do kreatywnej pracy, w tym automatyczne sugestie, szablony i wiele więcej.

CREATIVE PARK PREMIUM

CREATIVE PARK PREMIUM to usługa internetowa przeznaczona dla użytkowników oryginalnych tuszów firmy Canon, która umożliwia pobieranie zdjęć, ilustracji, papierowych modeli do składania i innych materiałów autorstwa światowej sławy fotografów i grafików.

Stale aktualizowana baza materiałów niezmiennie dostarcza inspiracji dla użytkowników. Materiały z programu My Image Garden można przejrzeć, pobrać i wydrukować bezpośrednio na ekranie drukarki PIXMA, która obsługuje funkcję chmury, lub w aplikacji Canon PRINT.

[MASTER] Picture_Creative Park_184x34
Creative Park to ogólnodostępny serwis internetowy, który umożliwia tworzenie spersonalizowanych kart okolicznościowych, kalendarzy i wielu innych atrakcyjnych produktów fotograficznych i papierowych.

Porządkowanie zdjęć

Program umożliwia odszukanie zdjęć w komputerze. Nawet tych dawno zapomnianych. My Image Garden automatycznie porządkuje zdjęcia według daty wykonania i wyświetla je w widoku kalendarza. Wbudowana funkcja rozpoznawania twarzy ułatwia sortowanie obrazów według fotografowanych osób. Zdjęcia można łatwo grupować według wydarzeń, np. ślubów, imprez urodzinowych itp.

Kreacja i druk

Drukowanie zdjęć nigdy wcześniej nie było tak łatwe. My Image Garden udostępnia wszystkie ustawienia drukowania, w tym rodzaj, format i marginesy, na jednym, łatwym w obsłudze ekranie. Szeroki zakres wbudowanych szablonów i filtrów fotograficznych umożliwia przekształcanie zdjęć w dzieła sztuki. Menu My Art (Moje prace) pozwala tworzyć i drukować spersonalizowane pocztówki, kalendarze i fotokolaże.

Full HD Movie Print

Program umożliwia tworzenie zdjęcia z wybranych, najciekawszych fragmentów nagranego filmu. Wystarczy z filmu zarejestrowanego aparatem lub kamerą Canon wybrać interesujące klatki, które zostaną wydrukowane jako jedno zdjęcie. Można też scalić wiele klatek lub uwzględnić wiele filmów, aby przedstawić swoją opowieść.

Drukowanie na płytach

Przemyślane, profesjonalne wykończenie płyt. Funkcja drukowania na płytach (Direct Disc Print) umożliwia drukowanie bezpośrednio na płytach przystosowanych do zadrukowania. Za pomocą dostępnych szablonów można projektować własne etykiety — wystarczy dodać ulubione obrazy i wpisać tekst.

Quick Menu

Ekran główny

Oprogramowanie Quick Menu zapewnia łatwy, bezpośredni dostęp do wszystkich funkcji drukowania, serwisów internetowych i instrukcji obsługi. Wszystkie dostępne funkcje drukarki i programu My Image Garden są w czytelny i przejrzysty sposób prezentowane na głównym ekranie.

Pokaz slajdów

Funkcja pokazu slajdów w programie Quick Menu pozwala na nowo odkryć kolekcję obrazów i dodać im artystycznego natchnienia. Małe okno na pulpicie prezentuje obraz z komputera, a także atrakcyjne układy tworzone automatycznie przez program My Image Garden.

Menu skrótów klawiszowych

Ten przydatny pasek ikon zapewnia szybki dostęp do wybranych funkcji ekranu głównego programu Quick Menu. Ikony można dostosować, tak aby obsługiwały ulubione funkcje bezpośrednio z poziomu pulpitu.

[IMAGE] Easy-WebPrint-Ex-logo

Program Easy-WebPrint EX

Kontrola nad drukiem materiałów z Internetu

Easy-WebPrint EX to wtyczka do przeglądarki Microsoft Internet Explorer, która ułatwia wybieranie najważniejszych części strony, które są następnie łączone w jeden dokument gotowy do wydrukowania.

psp-logo.png

Print Studio Pro

Usprawnienie cyklu pracy

Wtyczka Print Studio Pro firmy Canon stanowi doskonałe ogniwo pomiędzy obrazem a gotowym produktem. To wyjątkowe oprogramowanie zostało zaprojektowane specjalnie z myślą o profesjonalnych drukarkach PIXMA i pozwala łatwo uzyskać profesjonalną jakość odbitek.

Easy_Photo_Print_Thumb


Easy-PhotoPrint+

Uwolnij swoją kreatywność i utwórz własne karty okolicznościowe i kalendarze


Wbudowana funkcja aplikacji Canon PRINT umożliwia użytkownikom tabletów tworzenie własnych kart okolicznościowych, kalendarzy, kolaży i innych materiałów przy użyciu zdjęć zapisanych w urządzeniach inteligentnych lub w sieciach społecznościowych, takich jak Facebook.

Wystarczy pobrać bezpłatną aplikację Canon PRINT i zarejestrować drukarkę z obsługą chmury – i już można rozpocząć tworzenie własnych projektów dla rodziny i znajomych.

Easy Photo-Print+

Funkcja Full HD Movie Print jest dostępna w wybranych aparatach Canon Digital IXUS, PowerShot i EOS oraz kamerach Legria.

Aby potwierdzić dostępność każdej funkcji i zgodność z oprogramowaniem, należy sprawdzić dane techniczne konkretnego produktu.