Drukarki atramentowe seria PIXMA

Odkryj pełną ofertę eleganckich drukarek atramentowych PIXMA firmy Canon, które zapewniają szybkość i wysoką jakość druku dokumentów i zdjęć.

Drukarki atramentowe 3 w 1

Kompaktowe i eleganckie drukarki wielofunkcyjne PIXMA z funkcjami drukowania, kopiowania i skanowania doskonale pasują do Twojego domu.

Serii PIXMA MG7700

Serii PIXMA MG7700

Urządzenie wielofunkcyjne klasy Premium, które wykorzystuje system 6 atramentów do drukowania niesamowitych zdjęć bez uszczerbku dla tempa i jakości. Intuicyjne elementy sterowania dotykowego pozwolą łączyć się z urządzeniami inteligentnymi i usługami w chmurze.

MG6800 series

MG6800 series

To bardzo wydajne, 5-atramentowe urządzenie wielofunkcyjne jest wyposażone w funkcję Wi-Fi i ekran dotykowy, co ułatwia drukowanie dokumentów i zdjęć bezpośrednio z urządzeń inteligentnych i usług pamięci masowej w chmurze.

MG5700 series

MG5700 series

Bezproblemowe drukowanie i skanowanie za pomocą urządzeń inteligentnych i usług w chmurze. To uniwersalne, łatwe w obsłudze, 5-atramentowe urządzenie wielofunkcyjne zapewnia dobrą zabawę przy tworzeniu atrakcyjnych zdjęć i dokumentów.

PIXMA MG4250

PIXMA MG4250

Niewielkie i zaawansowane urządzenie wielofunkcyjne z obsługą drukowania, kopiowania i skanowania Oprócz automatycznego drukowania dwustronnego, kolorowego ekranu i obsługi Wi-Fi, zaleta urządzenia jest obsługa drukowania z urządzeń mobilnych i przez Internet oraz wsparcie Apple AirPrint.

PIXMA MG3650

PIXMA MG3650

Korzystając z tego kompaktowego urządzenia wielofunkcyjnego Wi-Fi, można łączyć się bez problemu z urządzeniami inteligentnymi. Korzystaj z szybkiego drukowania, kopiowania i skanowania w wysokiej jakości dzięki funkcji drukowania dwustronnego i opcjonalnym kasetom z atramentem XL.

PIXMA MG3050 series

PIXMA MG3050 series

Urządzenie wielofunkcyjne z funkcją drukarki, skanera i kopiarki oraz łącznością Wi-Fi i funkcjami usług w chmurze – idealne dla domowych użytkowników, którzy chcą drukować z tabletów, smartfonów, laptopów lub aparatów.

PIXMA MG2950

PIXMA MG2950

Niedrogie i niewielkie urządzenie wielofunkcyjne Wi-Fi to przepustka do bezprzewodowego świata – pozwala łatwo drukować ze smartfonów, tabletów, aparatów lub chmury. Proste łączenie, kopiowanie, drukowanie i skanowanie

PIXMA MG2550S

PIXMA MG2550S

Urządzenie wielofunkcyjne idealne do codziennego drukowania, skanowania i kopiowania. Od pełnych tekstu dokumentów po zdjęcia rodzinne – mechanizm drukowania urządzenia Canon PIXMA MG2550S zaprojektowano z myślą o wysokiej jakości i łatwości użycia..

PIXMA MG2550

PIXMA MG2550

Łatwe w obsłudze urządzenie wielofunkcyjne obejmujące drukarkę, skaner i kopiarkę w obudowie o stylowym, białym wykończeniu, która pozwala oszczędzać miejsce. Dostępne opcjonalne, ekonomiczne kasety z atramentem XL oraz oprogramowanie do inteligentnego drukowania z Internetu.

PIXMA MG2450

PIXMA MG2450

Niewielka drukarka wielofunkcyjna do łatwego drukowania, skanowania i kopiowania w domu, oferująca opcjonalne, ekonomiczne kasety z atramentem XL oraz oprogramowanie do inteligentnego drukowania z Internetu.

Drukarki atramentowe 4 w 1

Drukarki wielofunkcyjne PIXMA wyposażone w funkcje drukowania, kopiowania, skanowania i faksu, a także w podajniki ADF to doskonałe uzupełnienie domowego biura.

PIXMA MX925

PIXMA MX925

Zaawansowane i wydajne urządzenie wielofunkcyjne z 5 pojemnikami z atramentem i dwustronnym podajnikiem ADF na 35 arkuszy oraz obsługą pojemników XL i XXL, a także sieci Wi-Fi i Ethernet. Zaawansowana obsługa nośników dzięki podajnikowi papieru na 250 arkuszy, drukowi dwustronnemu i funkcji drukowania na płytach.

PIXMA MX725

PIXMA MX725

Wysokiej klasy bezprzewodowe urządzenie wielofunkcyjne z 5 atramentami, obsługą urządzeń przenośnych i chmury oraz dwustronnym podajnikiem ADF na 35 arkuszy zapewnia wysoką wydajność drukowania, skanowania, kopiowania i faksu w domu lub w biurze.

PIXMA MX535

PIXMA MX535

Urządzenie wielofunkcyjne z obsługą chmury pozwala łatwo drukować, kopiować, skanować i faksować. Połączenie Wi-Fi umożliwia udostępnianie funkcji wielu komputerom i urządzeniom inteligentnym.

PIXMA MX475

PIXMA MX475

Niedrogie urządzenie wielofunkcyjne Wi-Fi – łatwe drukowanie, kopiowanie, skanowanie i faksowanie. Udostępnianie funkcji wielu komputerom i urządzeniom przenośnym oraz opcjonalne ekonomiczne atramenty XL.

MX495

MX495

To urządzenie wielofunkcyjne z łącznością Wi-Fi® umożliwia łączenie się z chmurą. Idealne rozwiązanie do domu, które umożliwia łatwe drukowanie, kopiowanie, skanowanie i faksowanie, a także udostępnianie funkcji między urządzeniami, takimi jak smartfony i tablety.

Drukarki atramentowe do dokumentów i zdjęć

Obsługujące format A4 lub A3 drukarki PIXMA do domu lub biura doskonale nadają się do drukowania dokumentów i zdjęć.

PIXMA iX6850

PIXMA iX6850

Drukarka biurowa A3+ o wysokiej wydajności oferuje łączność Wi-Fi i Ethernet oraz funkcję drukowania z urządzeń przenośnych. 5 oddzielnych atramentów zapewnia znakomitą jakość dokumentów biznesowych i zdjęć.

PIXMA iP8750

PIXMA iP8750

Drukuj wysokiej jakości zdjęcia do formatu A3+ dzięki tej znakomitej drukarce z 6 oddzielnymi atramentami. Bezprzewodowe drukowanie w domu ze smartfonów, tabletów i aparatów z Wi-Fi. Idealne dla miłośników fotografii.

PIXMA iP7250

PIXMA iP7250

Bardzo wydajna drukarka fotograficzna z 5 oddzielnymi atramentami, łącznością Wi-Fi i obsługą drukowania ze smartfonów. Konstrukcja o niskim profilu z dwiema w pełni zintegrowanymi szufladami na papier, automatyczne drukowanie dwustronne i drukowanie na płytach.

PIXMA iP2850

PIXMA iP2850

Ta niewielka drukarka zapewnia wysoką jakość w przystępnej cenie dzięki technologii FINE i opcjonalnym atramentom XL firmy Canon. Dzięki łączności USB jest to idealna osobista drukarka nabiurkowa.

PIXMA iP110 with battery

PIXMA iP110 with battery

Łączność i drukowanie w podróży dzięki doskonałej przenośnej drukarce Ta lekka drukarka mieści się w torbie na laptopa i zapewnia doskonałe wydruki z urządzeń inteligentnych i chmury.

PIXMA iP110

PIXMA iP110

Łączność i drukowanie w podróży dzięki doskonałej przenośnej drukarce Ta lekka drukarka mieści się w torbie na laptopa i zapewnia doskonałe wydruki z urządzeń inteligentnych i chmury.

Atramentowe drukarki fotograficzne

Profesjonalne drukarki fotograficzne PIXMA umożliwiają łatwe drukowanie zdjęć w jakości wystawowej w formatach od 10 x 15 cm (4 x 6 cali) do A3+.

PIXMA PRO-1

PIXMA PRO-1

Odkryj najwyższą jakość. 12-atramentowa drukarka A3+ pozwala tworzyć profesjonalne, łatwe do sprzedania odbitki bez wysyłania zdjęć do laboratorium fotograficznego. Wysoka wydajność i obsługa wielu nośników gwarantują maksymalny zysk.

PIXMA PRO-10S

PIXMA PRO-10S

Ta bardzo dokładna, 10-atramentowa drukarka, która używa atramentu pigmentowego, umożliwia tworzenie wydruków o jakości wystawowej, które można z dumą prezentować lub sprzedawać. Pełna łączność w chmurze ułatwia integrację z ulubionymi, profesjonalnymi aplikacjami do edycji i przechowywania danych.

PIXMA PRO-100S

PIXMA PRO-100S

Ta profesjonalna drukarka A3+ oferuje 8-atramentowy system barwnikowy pozwalający na tworzenie wydruków o jakości wystawowej, które z dumą można prezentować lub sprzedawać, a także łączność Wi-Fi i pełną łączność z chmurą, co umożliwia łatwą integrację z istniejącymi cyklami roboczymi.

PIXMA — pomoc techniczna i pliki do pobrania

Pobieranie sterowników, oprogramowania sprzętowego i podręczników oraz dostęp do zasobów pomocy technicznej i rozwiązywania problemów dotyczących atramentowej drukarki fotograficznej PIXMA.

Starsze drukarki PIXMA

Dane techniczne i informacje o zgodności materiałów eksploatacyjnych z wcześniejszymi atramentowymi drukarkami fotograficznymi PIXMA znajdują się w sekcji archiwum produktów.