Profesjonalne drukarki fotograficzne PIXMA

Pełna kontrola nad tworzeniem obrazów za pomocą profesjonalnych drukarek fotograficznych PIXMA zawsze gwarantuje efekty, na które zasługują Twoje obrazy. Wyposażone w systemy 8, 10 lub 12 atramentów drukarki formatu A3 zostały zaprojektowane, by spełnić wymagania każdego fotografa: od zaawansowanych amatorów do profesjonalistów najwyższej klasy.


PIXMA PRO-1

Wybór profesjonalisty

 • Najwyższej jakości drukarka A3 z wydajnością na skalę komercyjną

 • Unikatowy system 12 atramentów z wyjątkową gamą kolorów

 • Rozwiązanie Chroma Optimizer pozwala uzyskać jednolity połysk i ostrą, wyraźną czerń

 • Wspaniałe czarno-białe wydruki dzięki zastosowaniu 5 atramentów monochromatycznych

PIXMA PRO-10S

Wydruki w jakości wystawowej

 • Profesjonalna drukarka fotograficzna A3+

 • 10-atramentowy, pigmentowy system z atramentem Chroma Optimizer

 • Sieć bezprzewodowa i Ethernet

 • Łączność w chmurze oraz integracja z profesjonalnymi usługami fotograficznymi

 • 3 atramenty monochromatyczne zapewniają wysoką jakość zdjęć w skali szarości

PIXMA PRO-100S

Kolorowe i atrakcyjne

 • Drukarka fotograficzna A3+ o zadziwiającej jakości

 • Bogata kolorystyka dzięki 8-atramentowemu systemowi

 • Sieć bezprzewodowa i Ethernet

 • Łączność w chmurze oraz integracja z profesjonalnymi usługami fotograficznymi

 • 3 atramenty monochromatyczne zapewniają wysoką jakość zdjęć w skali szarości

Wybór właściwej drukarki fotograficznej

Seria profesjonalnych drukarek PIXMA została przetestowana przez Davida Notona, Canon Explorera, który wyjaśnił różnice między systemami atramentów pigmentowych i barwnikowych

Zgodność kolorów ekranu i wydruku

Dowiedz się, jak wybrać właściwy papier fotograficzny dla swoich obrazów i jakie oprogramowanie jest potrzebne do drukowania. Canon Explorer opisuje papiery fotograficzne i artystyczne oraz wyjaśnia znaczenie kalibracji ekranu i profili ICC.

Wykonywanie wydruków artystycznych i drukowanie zdjęć

Dokładna analiza całego procesu drukowania — od wyboru przestrzeni kolorów obrazu aż do efektu końcowego. Zapoznaj się z przewodnikiem przedstawiającym krok po kroku wtyczkę PIXMA Print Studio Pro dla programów Adobe Photoshop i Lightroom.

Profile

Tworzenie profili ICC za pomocą oprogramowania do zarządzania kolorami

Spektrometr i oprogramowanie Color Management Tool Pro firmy Canon umożliwiają łatwe tworzenie własnych profili ICC zoptymalizowanych pod kątem drukarki, papieru i określonego środowiska pracy. Ma ono przejrzysty i intuicyjny kreator umożliwiający drukowanie tabel pomiarowych, które można skanować za pomocą całej gamy urządzeń kalibrujących X-Rite (Eye-One PRO, Color Munki). To pomoże zagwarantować wysoką jakość i wierność odwzorowania kolorów, które sprostają wymaganiom.

Nakładanie atramentu na papier

Zapierająca dech w piersiach jakość obrazów drukowanych na profesjonalnych drukarkach fotograficznych z serii PIXMA to doskonałe połączenie pasji twórcy i naszej technologii. Firma Canon zainwestowała wiele lat w rozwój systemów technologii głowic drukujących FINE i doskonalenie atramentów. Pozwoliło to uzyskać efekty, które dzisiaj cieszą użytkowników. Wybór profesjonalnego systemu 12 i 10 atramentów pigmentowych oraz specjalistycznego systemu 8 atramentów barwnikowych pozwala twórcom i firmom znaleźć optymalną drukarkę fotograficzną formatu A3, która pozwoli uzyskać wyjątkową jakość wydruków w najbardziej ekonomiczny i efektywny sposób.

Czarno-białe wydruki

Zestaw 3 lub 5 specjalnych atramentów monochromatycznych i ustawienie „Print Black and White Photo” (Drukuj czarno-białe zdjęcie) w sterowniku w połączeniu z funkcjami takimi jak Chroma Optimizer gwarantuje jednolity połysk i większą intensywność czerni. Dzięki temu profesjonalne drukarki z serii PIXMA pozwalają odkryć nowy poziom jakości profesjonalnego druku monochromatycznego.

Pomoc techniczna dla profesjonalnej drukarki fotograficznej PIXMA

Pobieranie sterowników, oprogramowania sprzętowego i podręczników oraz dostęp do zasobów pomocy technicznej i rozwiązywania problemów dotyczących profesjonalnej drukarki fotograficznej PIXMA.

Wcześniejsze profesjonalne drukarki atramentowe

Dane techniczne i informacje o zgodności materiałów eksploatacyjnych z wcześniejszymi profesjonalnymi drukarkami fotograficznymi PIXMA znajdują się w sekcji archiwum produktów.