Kartridże, tusze do drukarek PIXMA

Niektóre rzeczy lepiej działają razem. Właśnie dlatego warto korzystać z oryginalnych atramentów i papierów fotograficznych firmy Canon, które zostały zaprojektowane z myślą o drukarkach PIXMA w celu zapewnienia optymalnych efektów. Jeśli chcesz mieć atrakcyjne, trwałe wydruki, postaw na atrament firmy Canon.

Dlaczego warto używać oryginalnych materiałów eksploatacyjnych firmy Canon?

Oryginalne atramenty firmy Canon pozwalają wydobyć wszystkie zalety drukarek Canon, dzięki czemu efekty drukowania są zawsze wyjątkowe. Atramenty firmy Canon zapewnią najwyższą wydajność drukarek Canon.

Żywe i wiernie odwzorowane kolory


Oryginalny skład atramentów firmy Canon pozwala uzyskać bardzo jasne i wiernie odwzorowane kolory, dzięki czemu zdjęcia zapadają w pamięć. Odcienie skóry są naturalne, a jasne kolory są żywe, a przy tym realistyczne. Czarny atrament pigmentowy używany do drukowania dokumentów zapewnia wyraźny, ostry wydruk małych liter i linii.

Trwałe odbitki


Oryginalne atramenty i papier fotograficzny firmy Canon są produkowane pod kątem wzajemnej zgodności. Dzięki temu nawet w domu możliwy jest druk odbitek o znakomitej jakości, które nie blakną przez długi czas. Drukowanie na naszych drukarkach fotograficznych z użyciem oryginalnych atramentów ChromLife100, ChromaLife100+ lub LUCIA na papierze fotograficznym Canon zapewnia otrzymanie wysokiej jakości zdjęć o bardzo długiej trwałości.

Ochrona drukarki


Wyjątkowa technologia głowic drukujących FINE firmy Canon używana w każdej drukarce PIXMA zapewnia znakomitą jakość zdjęć i bardzo krótki czas wydruku dokumentów. Otwory dysz mają średnicę zaledwie 0,009 mm, należy więc używać atramentu opracowanego specjalnie pod kątem precyzyjnych głowic drukujących FINE. Oryginalne atramenty dbają nie tylko o jakość wydruków ale i wydłużają czas eksploatacji drukarki.

Jak rozpoznać czy atrament jest oryginalny?

Oryginalne pojemniki z atramentem firmy Canon pakowane są w opakowania z papieru kartonowego lub z tworzywa sztucznego. Poniżej przedstawiamy informacje jak rozpoznać opakowanie z oryginalnym pojemnikiem z atramentem.

Atrament w opakowaniu z papieru kartonowego

Copy of [MASTER] Picture_XL-inks

Aby ułatwić rozpoznanie oryginalnego atramentu firmy Canon, na każdym kartonowym opakowaniu oryginalnej kasety z atramentem umieszczono hologram firmy Canon. Hologramy mają unikatowe cechy, które zmieniają wygląd hologramu w zależności od kąta patrzenia. W przypadku spoglądania na hologram pod pewnym kątem pojawiają się słowa „Canon” i „Genuine” (oryginalny), a element graficzny zmienia się z prostych linii w falujący kształt.

Atrament w opakowaniu z tworzywa sztucznego

Copy of [MASTER] Picture_XL-inks

Opakowanie typu blister (tworzywo sztuczne uformowane termicznie) gwarantuje sprzedawcom detalicznym optymalne bezpieczeństwo produktów i skuteczność ich prezentacji. Wyjątkowy kształt blistrowego opakowania atramentu firmy Canon w połączeniu z wykończeniem o wysokiej jakości (nadruk i uszczelnienie) umożliwiają łatwe rozpoznanie oryginalnego produktu. Nasze blistrowe opakowanie atramentu jest wykonane w co najmniej 70% z materiałów poddanych recyklingowowi.

Zapoznaj się z informacjami o rodzajach systemów atramentowych i technologiach używanych do produkcji atramentów do urządzeń PIXMA. Poznaj sposób obliczania liczby stron, które można wydrukować za pomocą poszczególnych pojemników z atramentem, i dowiedz się, ile możesz zaoszczędzić dzięki pojemnikom z atramentem XL.

Kasety FINE

[MASTER] Picture_FINE Cartridge

System kaset FINE zapewnia maksymalną wygodę, ponieważ wymagana jest wymiana tylko dwóch kaset. Kaseta z kolorowym atramentem zawiera atrament w kolorze błękitnym, purpurowym i żółtym i służy do wydruków kolorowych. Z kolei kaseta z czarnym atramentem zawiera czarny atrament pigmentowy i służy do drukowania czarnego tekstu. Zwykle system jest stosowany w podstawowych modelach drukarek.

Oddzielne pojemniki z atramentem

[MASTER] Picture_Single Inks

System pojedynczych atramentów optymalizuje efektywność zużycia atramentu, ponieważ każdy kolor znajduje się w osobnym wymiennym pojemniku. Wymianie podlega tylko pojemnik, w którym skończył się atrament. Dzięki zastosowaniu 5, a nawet większej liczby kolorów system pojedynczych atramentów zapewnia wysoką jakość wydruków. Jest on używany w drukarkach średniej i wyższej klasy.

Oszczędzaj dzięki pojemnikom XL

Oszczędzaj na oryginalnych pojemnikach z atramentem firmy Canon dzięki opcjonalnym pojemnikom XL o dużej wydajności, które pozwalają drukować więcej stron mniejszym kosztem. Oszczędzaj dzięki dwu- i wielopakom — praktycznym pakietom w atrakcyjnej cenie.

Wydajność atramentu

Niezależnie od tego, czy kupujesz nowy pojemnik z atramentem czy nową drukarkę, warto podczas zakupu wziąć pod uwagę liczbę stron, jakie można wydrukować przy użyciu jednej kasety. Innymi słowy warto sprawdzić, jaka jest wydajność atramentu.

Wyszukiwarka materiałów eksploatacyjnych

Skorzystaj z naszej wyszukiwarki materiałów eksploatacyjnych i znajdź odpowiednią kasetę lub pojemnik z atramentem oraz papier do drukarki PIXMA. Drukuj trwałe zdjęcia o wysokiej jakości lub profesjonalnie wyglądające dokumenty dzięki oryginalnym materiałom eksploatacyjnym firmy Canon.