Drukowanie w chmurze i Cloud print PIXMA

Swoboda drukowania bezpośrednio z Internetu dzięki drukarkom z obsługą chmury. Drukarki z rozszerzoną obsługą funkcji PIXMA Cloud Link umożliwiają wyświetlanie i drukowanie treści dostępnych w Internecie z poziomu wyświetlacza drukarki lub zdalnie, przy użyciu urządzenia mobilnego z aplikacją Canon PRINT.

PIXMA Cloud Link

Drukowanie i skanowanie w chmurze przy użyciu serwisów przechowywania danych

Drukuj dokumenty z poziomu usług przechowywania danych w trybie online, takich jak Dropbox, Google Drive i inne. Bezpośrednio z poziomu chmury można drukować obrazy JPG, pliki PDF oraz pliki programów Word, Excel i PowerPoint. Można skanować i przesyłać pliki do usług chmury, a nawet wysyłać je jako wiadomości e-mail bezpośrednio z ekranu drukarki.

Drukowanie w chmurze z serwisów społecznościowych

Drukuj ulubione zdjęcia z serwisów Instagram, Facebook i Twitter. Wybierz obraz, który chcesz wydrukować, z poziomu wyświetlacza drukarki PIXMA lub aplikacji mobilnej, aby uzyskać doskonały wydruk w kilka sekund. Możesz nawet wydrukować go razem z towarzyszącą mu wiadomością.

Drukowanie w chmurze z internetowych albumów ze zdjęciami

Bez problemu możesz przeglądać i drukować wysokiej jakości obrazy bezpośrednio z internetowych albumów fotograficznych w serwisach CANON iMAGE GATEWAY, Flickr i Photobucket.

Drukowanie w chmurze z serwisów PIXMA

Drukuj i twórz profesjonalne kartki pocztowe, kalendarze i wspaniałe wycinanki 3D, wykorzystując treści z serwisu Creative Park lub ekskluzywnego CREATIVE PARK PREMIUM firmy Canon. Możesz wydrukować przydatne szablony z chmury PIXMA.

Canon PRINT app

Aplikacja Canon PRINT Inkjet/SELPHY

Pobierz bezpłatną aplikację Canon PRINT firmy Canon, aby łatwo drukować ze smartfonów lub z tabletów. Dzięki aplikacjom i drukarkom z obsługą chmury można korzystać ze zdalnego dostępu do usług PIXMA Cloud Link.

Przykład zastosowania

Wi-Fi Print

Bezprzewodowa obsługa drukarki PIXMA z poziomu smartfona lub tabletu. Łatwe drukowanie z urządzenia przenośnego i skanowanie do niego.

Drukowanie w chmurze

Zdalne korzystanie z tych samych usług PIXMA Cloud Link, które są dostępne z poziomu wyświetlacza drukarki.

Skanowanie w chmurze

Skanowanie dokumentów i zdjęć oraz przekazywanie ich bezpośrednio do usług w chmurze lub wysyłanie ich jako wiadomości e-mail za pomocą ekranu drukarki lub aplikacji dla urządzeń przenośnych.

Ustawienia drukarki

Sprawdzanie stanu drukarki i informacji o atramencie, a także dostęp do internetowej instrukcji obsługi drukarki z niemal każdego miejsca.

Bezpłatna aplikacja Canon PRINT jest dostępna do pobrania w serwisach App Store i Google Play.

Google Cloud Print

Drukarki PIXMA z obsługą Google Cloud Print umożliwiają drukowanie dokumentów Google, wiadomości e-mail, załączników PDF ze smartfonów, tabletów i tradycyjnych komputerów z praktycznie dowolnego miejsca. Pliki są bezpiecznie wysyłane do wydrukowania za pośrednictwem Internetu — bez względu na to, czy jesteśmy w tym samym pomieszczeniu co drukarka czy na innym kontynencie.

Inne drukarki z obsługą chmury

Drukarki z obsługą chmury ze starszymi wersjami rozwiązania PIXMA Cloud Link pozwalają przeglądać i drukować z poziomu wyświetlacza drukarki ulubione zdjęcia z internetowych albumów w serwisie CANON iMAGE GATEWAY. Gdy tylko jest taka potrzeba, umożliwiają także drukowanie kalendarzy, papeterii i innych szablonów bezpośrednio z usługi PIXMA Cloud.

Aby potwierdzić dostępność każdej funkcji i zgodność z oprogramowaniem, należy sprawdzić dane techniczne konkretnego produktu.

Facebook i logo F są znakami towarowymi firmy Facebook Inc.

Znak FLICKR jest zastrzeżonym znakiem towarowym firmy Yahoo! Inc.

Android™ i Google Cloud Print™ są zastrzeżonymi znakami towarowymi firmy Google Inc.