Produkty archiwalne

Poprzednie modele z tej gamy produktów.


PIXMA MG3250

PIXMA MG3250

Urządzenie wielofunkcyjne z obsługą Wi-Fi pozwala łatwo drukować, kopiować i skanować z dowolnego miejsca w domu. Do zalet należą kompaktowa konstrukcja FastFront i automatyczne drukowanie dwustronne, a także obsługa drukowania z urządzeń mobilnych i Apple AirPrint.


PIXMA MG3550

PIXMA MG3550

Stylowa i niewielka drukarka wielofunkcyjna z obsługą sieci Wi-Fi — udostępnianie i obsługa z dowolnego miejsca w domu. Umożliwia szybkie drukowanie, kopiowanie i skanowanie w wysokiej jakości, a ponadto obsługuje funkcje Google Cloud Print i Apple AirPrint.


PIXMA MG5550

PIXMA MG5550

Drukarka wielofunkcyjna o wysokiej jakości z obsługą sieci Wi-Fi oraz funkcjami drukowania, kopiowania i skanowania do użytku domowego. Cechy i funkcje obejmują 5 oddzielnych pojemników z atramentem, zaawansowane opcje połączenia ze smartfonem oraz bezpośredni druk z chmury, a także opcjonalne atramenty XL.


PIXMA MG5650

PIXMA MG5650

Najwyższy poziom wszechstronności Rodzinne, 5-atramentowe urządzenie wielofunkcyjne o wysokiej jakości oferuje piękne zdjęcia i dokumenty, atrakcyjne funkcje i łatwą łączność z inteligentnymi urządzeniami i usługami w chmurze.


PIXMA MG6450

PIXMA MG6450

5-atramentowa, wielofunkcyjna drukarka fotograficzna o wysokiej wydajności z zaawansowanymi opcjami połączeń Wi-Fi w celu bezpośredniego drukowania z inteligentnych urządzeń i chmury. Ta stylowa, niewielka i łatwa w obsłudze drukarka zapewnia wydruki o doskonałej jakości.


PIXMA MG6650

PIXMA MG6650

Zaprojektowana specjalnie dla osób, które chcą wyrazić swoją twórczość, 5-atramentowa fotograficzna drukarka wielofunkcyjna zapewnia wysoką jakość wydruków. Ponadto zaawansowana łączność Wi-Fi ułatwia drukowanie z urządzeń inteligentnych i z chmury.


PIXMA MG7150

PIXMA MG7150

Wysokiej klasy 6-atramentowa fotograficzna drukarka wielofunkcyjna, która zapewnia profesjonalne wyniki w domu. Drukarka ma stylowy wygląd i jest łatwa w obsłudze dzięki intuicyjnemu sterowaniu dotykowemu. Ponadto oferuje zaawansowane opcje połączeń w celu drukowania z inteligentnych urządzeń i bezpośrednio z chmury.


PIXMA MG7550

PIXMA MG7550

Doskonałe odbitki to sposób na wyrażanie fascynacji fotografią. Łatwa łączność z urządzeniami inteligentnymi i chmurą oraz intuicyjne sterowanie dotykowe w wysokiej klasy, 6-atramentowym urządzeniu wielofunkcyjnym z funkcją Wi-Fi.


PIXMA MP230

PIXMA MP230

Eleganckie urządzenie wielofunkcyjne zapewnia wysoką jakość drukowania, skanowania i kopiowania. Łatwe w obsłudze oprogramowanie pozwala przejąć kontrolę nad drukowaniem przez Internet, a także porządkować zdjęcia i drukować odbitki.


PIXMA MP250

PIXMA MP250

PIXMA MP250 to niewielkie, przystępne cenowo i łatwe w użyciu urządzenie wielofunkcyjne. Łączy w sobie jakość typową dla punktu usług fotograficznych z rozbudowanymi funkcjami drukowania dokumentów i stron internetowych oraz wszechstronnym kopiowaniem i skanowaniem.


PIXMA MX885

PIXMA MX885

Korzystaj z drukowania dokumentów i zdjęć za pomocą tego biurowego urządzenia wielofunkcyjnego. Wraz z obsługą sieci Ethernet i WiFi, urządzenie to zapewnia dwustronne drukowanie, kopiowanie,faksowanie i skanowanie.


PIXMA PRO-10

PIXMA PRO-10

10-atramentowa drukarka fotograficzna A3+ pozwala tworzyć profesjonalne i łatwe do sprzedania odbitki. Zapewnia wyjątkowe, profesjonalne wydruki kolorowe i monochromatyczne, wszechstronną obsługę nośników i szerokie możliwości połączenia.

spacer
					image

Produkty archiwalne

PIXMA MG3250
PIXMA MG3550
PIXMA MG5550
PIXMA MG5650
PIXMA MG6450
PIXMA MG6650
PIXMA MG7150
PIXMA MG7550
PIXMA MP230
PIXMA MP250
PIXMA PRO-10
Powrót do:
Obecny asortyment