Drukowanie bezprzewodowe MAXIFY

Obsługa Wi-Fi w całej serii umożliwia bezproblemowe udostępnienie drukarki MAXIFY wielu użytkownikom i bezprzewodowe drukowanie z każdego miejsca w biurze. Drukowanie ze smartfonów i tabletów jest teraz jeszcze łatwiejsze dzięki bezpłatnym aplikacjom do obsługi drukowania firmy Canon oraz obsłudze Apple AirPrint™ w całej serii.


MAXIFY-AirPrint-Printers

MAXIFY-Apple-AirPrint

AirPrint_Logo

Apple AirPrint

Wszystkie drukarki MAXIFY obsługują wbudowaną w urządzenia iPhone®, iPad® i iPod® Touch funkcję AirPrint, która umożliwia bezprzewodowe drukowanie bez instalowania oprogramowania. Urządzenie Apple automatycznie wykrywa drukarkę w sieci Wi-Fi i umożliwia bezprzewodowe drukowanie zdjęć, wiadomości e-mail, stron internetowych i innych dokumentów.

Aplikacje do obsługi drukowania na urządzeniach MAXIFY

Pobierz bezpłatne aplikacje do obsługi drukowania firmy Canon dla urządzeń przenośnych z systemem Android lub urządzeń firmy Apple i używaj drukarki MAXIFY bezprzewodowo ze smartfonów i tabletów. Aplikacje automatycznie wyszukują zgodne drukarki bezprzewodowe MAXIFY w sieci Wi-Fi i umożliwiają zdalną obsługę drukowania i skanowania.

MAXIFY-Printing-apps
MAXIFY-Printing-Solutions-app

CPIS-2.0.0_55

Aplikacja Canon PRINT

Aplikacja Canon PRINT umożliwia bezprzewodowe drukowanie z i skanowanie do urządzeń przenośnych z systemem Android i urządzeń firmy Apple w sieci lokalnej lub za pomocą wbudowanego w drukarkę trybu punktu dostępu. Można także sprawdzać stan drukarki i informacje o atramentach oraz uzyskiwać dostęp do internetowego podręcznika drukarki i usług MAXIFY Cloud Link.

Bezpłatna aplikacja Canon PRINT jest dostępna do pobrania w serwisach App Store i Google Play.

Canon-Print-Service

Wtyczka Canon Print Service

Canon Print Service to wtyczka do drukowania dla urządzeń inteligentnych z systemem Android*, która umożliwia drukowanie na wielu zgodnych drukarkach firmy Canon (PIXMA, MAXIFY, i-SENSYS, imageRUNNER) za pośrednictwem sieci Wi-Fi. Wtyczka została zaprojektowana z myślą o działaniu w wybranych aplikacjach systemu Android poprzez aktywowanie przycisku drukowania i dlatego nie działa jako samodzielna aplikacja.

Canon-Print-Service-plug-in

Windows RT

Tablety z systemem Windows RT obsługują drukarki MAXIFY przy użyciu wbudowanego sterownika systemu operacyjnego Windows. Gdy tablet rozpoznaje zgodną drukarkę w sieci, narzędzie firmy Canon pojawia się na pulpicie systemu Windows RT. Umożliwia bezprzewodowe drukowanie i skanowanie bez konieczności instalowania aplikacji.

MAXIFY-acess-point-mode

Tryb punktu dostępu

Co może zrobić użytkownik, który nie ma routera lub dostępu do sieci bezprzewodowej? Drukarki MAXIFY obsługują tryb punktu dostępu pozwalający utworzyć bezprzewodową sieć ad hoc, która umożliwia bezpośrednie drukowanie ze smartfonów i z tabletów za pomocą aplikacji Canon PRINT lub funkcji AirPrint firmy Apple.

Drukowanie w chmurze

Lepsze wykorzystanie możliwości drukarki i swoboda drukowania przez Internet. Drukarki MAXIFY z obsługą chmury umożliwiają drukowanie treści z internetowych usług w chmurze z poziomu wyświetlacza drukarki lub wysyłanie plików do wydrukowania ze smartfona lub tabletu przez Internet.

* Wymagany jest system Android w wersji 4.4 (KitKat) lub nowszej.

AirPrint jest znakiem towarowym firmy Apple Inc.

iPad, iPhone, iPod i iPod touch są znakami towarowymi firmy Apple Inc., zarejestrowanymi w Stanach Zjednoczonych i innych krajach